MKS - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • III liga!!!!!!!!!!!!!!!! Tylko Pilica!!!!
  • Aktualności:
  • 2017-05-06 29 kolejka
  • 2017-04-29 27 kolejka
  • 2017-03-18 21 kolejka
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • LKS Kwiatkowice - Zjednoczeni Stryków 1:2
  • KS Paradyż - Warta Sieradz 0:3
  • Omega Kleszczów - Warta Działoszyn 3:1
  • Ceramika Opoczno - Zawisza Pajęczno 1:2
  • Zawisza Rzgów - Polonia Piotrków Trybunalski 4:1
  • KS Kutno - Ner Poddębice 0:3
  • Unia Skierniewice - Włókniarz Zelów 3:3
  • Jutrzenka Warta - Mechanik Radomsko 0:2
  • GKS II Bełchatów - Pilica Przedbórz 7:1
  • Zjednoczeni Bełchatów - Andrespolia Wiśniowa Góra 5:0
  •        

Logowanie

Najnowsza galeria

Pilica - ŁKS
Ładowanie...

Wyniki

Ostatnia kolejka 32
LKS Kwiatkowice 1:2 Zjednoczeni Stryków
KS Paradyż 0:3 Warta Sieradz
Omega Kleszczów 3:1 Warta Działoszyn
Ceramika Opoczno 1:2 Zawisza Pajęczno
Zawisza Rzgów 4:1 Polonia Piotrków Trybunalski
KS Kutno 0:3 Ner Poddębice
Unia Skierniewice 3:3 Włókniarz Zelów
Jutrzenka Warta 0:2 Mechanik Radomsko
GKS II Bełchatów 7:1 Pilica Przedbórz
Zjednoczeni Bełchatów 5:0 Andrespolia Wiśniowa Góra

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 225, wczoraj: 278
ogółem: 2 217 014

statystyki szczegółowe

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Kalendarium

27

05-2017

sobota

Mechanik Radomsko - Pilica Przedbórz - 17:00

28

05-2017

niedziela

29

05-2017

pon.

30

05-2017

wtorek

31

05-2017

środa

Pilica Przedbórz - Andrespolia Wiśniowa Góra - 18:00

01

06-2017

czwartek

02

06-2017

piątek

Kontakty

Sport.pl

Statystyki drużyn

Informacje o drużynie: GKS II Bełchatów

herb brak wprowadzonych informacji o drużynie

Statystyki zbiorcze drużyny

  Mecze Wygrane Remisy Porażki Pkt. Bramki Bilans
WSZYSTKIE SPOTKANIA 32 13 12 7 51 69-49 20
SPOTKANIA U SIEBIE 16 9 4 3 31 39-27 12
SPOTKANIA WYJAZDOWE 16 4 8 4 20 30-22 8


Statystyki spotkań drużyny

Kolejka Gospodarz Gość Wynik
1 Unia Skierniewice GKS II Bełchatów 1:1
2 GKS II Bełchatów Zawisza Pajęczno 1:3
3 KS Kutno GKS II Bełchatów 1:1
4 GKS II Bełchatów Ner Poddębice 3:3
5 Ceramika Opoczno GKS II Bełchatów 1:2
6 GKS II Bełchatów Włókniarz Zelów 3:2
7 LKS Kwiatkowice GKS II Bełchatów 2:1
8 GKS II Bełchatów Warta Działoszyn 1:0
9 Zjednoczeni Bełchatów GKS II Bełchatów 2:2
10 GKS II Bełchatów Warta Sieradz 1:1
11 Jutrzenka Warta GKS II Bełchatów 4:4
12 GKS II Bełchatów Polonia Piotrków Trybunalski 3:3
13 Pilica Przedbórz GKS II Bełchatów 0:0
14 GKS II Bełchatów Zawisza Rzgów 3:0
15 Mechanik Radomsko GKS II Bełchatów 0:2
16 GKS II Bełchatów KS Paradyż 1:0
17 Andrespolia Wiśniowa Góra GKS II Bełchatów 0:4
18 GKS II Bełchatów Omega Kleszczów 3:2
19 Zjednoczeni Stryków GKS II Bełchatów 2:2
20 GKS II Bełchatów Unia Skierniewice 1:1
21 Zawisza Pajęczno GKS II Bełchatów 2:1
22 GKS II Bełchatów KS Kutno 3:2
23 Ner Poddębice GKS II Bełchatów 1:1
24 GKS II Bełchatów Ceramika Opoczno 1:2
25 Włókniarz Zelów GKS II Bełchatów 1:1
26 GKS II Bełchatów LKS Kwiatkowice 4:2
27 Warta Działoszyn GKS II Bełchatów 3:2
28 GKS II Bełchatów Zjednoczeni Bełchatów 3:1
29 Warta Sieradz GKS II Bełchatów 2:1
30 GKS II Bełchatów Jutrzenka Warta 1:4
31 Polonia Piotrków Trybunalski GKS II Bełchatów 0:5
32 GKS II Bełchatów Pilica Przedbórz 7:1


Statystyki bramek

  Wszystkie U siebie Na wyjeździe
  Ilość Średnia Ilość Średnia Ilość Średnia
Strzelone gole 69 2.16 39 2.44 30 1.88
Stracone bramki 49 1.53 27 1.69 22 1.38


Podsumowanie drużyny

  Zwycięstwa Remisy Porażki Bramki
RAZEM 13 (40.63%) 12 (37.50%) 7 (21.88%) 69 - 49 [20]
U SIEBIE 9 (56.25%) 4 (25.00%) 3 (18.75%) 39 - 27 [12]
WYJAZD 4 (25.00%) 8 (50.00%) 4 (25.00%) 30 - 22 [8]


Buttony

Reklama

Zegar

Najbliższe spotkanie

Mechanik RadomskoPilica Przedbórz
Mechanik Radomsko   Pilica Przedbórz
2017-05-27, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

GKS II BełchatówPilica Przedbórz
GKS II Bełchatów 7:1 Pilica Przedbórz
2017-05-21, 11:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Statystyki drużyny

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 33
Ner Poddębice - Ceramika Opoczno
Andrespolia Wiśniowa Góra - Jutrzenka Warta
Warta Działoszyn - Unia Skierniewice
Polonia Piotrków Trybunalski - KS Paradyż
Zawisza Rzgów - GKS II Bełchatów
Warta Sieradz - Omega Kleszczów
Mechanik Radomsko - Pilica Przedbórz
Zawisza Pajęczno - LKS Kwiatkowice
Włókniarz Zelów - KS Kutno
Zjednoczeni Stryków - Zjednoczeni Bełchatów

Zczuba.tv

Wyszukiwarka