MKS - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • III liga!!!!!!!!!!!!!!!! Tylko Pilica!!!!
  • Aktualności:
  • 2017-09-03 Przed nami mecz pucharowy
  • 2017-08-22 Zmiana
  • 2017-06-14 37 kolejka
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Ner Poddębice - Zjednoczeni Stryków 4:0
  • Pilica Przedbórz - GKS II Bełchatów 1:2
  • Ceramika Opoczno - Warta Działoszyn 0:3
  • Boruta Zgierz - Orkan Buczek 1:1
  • Omega Kleszczów - Zjednoczeni Bełchatów 6:0
  • Unia Skierniewice - LKS Kwiatkowice 1:0
  • Włókniarz Zelów - Stal Niewiadów 1:2
  • Zawisza Pajęczno - KS Paradyż 0:4
  • Pelikan II Łowicz - KS Kutno 3:0
  •        

Logowanie

Najnowsza galeria

Pilica - ŁKS
Ładowanie...

Wyniki

Ostatnia kolejka 17
Ner Poddębice 4:0 Zjednoczeni Stryków
Pilica Przedbórz 1:2 GKS II Bełchatów
Ceramika Opoczno 0:3 Warta Działoszyn
Boruta Zgierz 1:1 Orkan Buczek
Omega Kleszczów 6:0 Zjednoczeni Bełchatów
Unia Skierniewice 1:0 LKS Kwiatkowice
Włókniarz Zelów 1:2 Stal Niewiadów
Zawisza Pajęczno 0:4 KS Paradyż
Pelikan II Łowicz 3:0 KS Kutno

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 255, wczoraj: 400
ogółem: 2 278 918

statystyki szczegółowe

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Kalendarium

22

11-2017

środa

23

11-2017

czwartek

24

11-2017

piątek

25

11-2017

sobota

26

11-2017

niedziela

27

11-2017

pon.

28

11-2017

wtorek

Kontakty

Sport.pl

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
17  2017-11-19 Pelikan II Łowicz 3:0 KS Kutno zobacz ›
17  2017-11-19 Zawisza Pajęczno 0:4 KS Paradyż zobacz ›
17  2017-11-18 Włókniarz Zelów 1:2 Stal Niewiadów zobacz ›
17  2017-11-18 Unia Skierniewice 1:0 LKS Kwiatkowice zobacz ›
17  2017-11-18 Omega Kleszczów 6:0 Zjednoczeni Bełchatów zobacz ›
17  2017-11-18 Boruta Zgierz 1:1 Orkan Buczek zobacz ›
17  2017-11-18 Ceramika Opoczno 0:3 Warta Działoszyn zobacz ›
17  2017-11-18 Pilica Przedbórz 1:2 GKS II Bełchatów relacja ›
17  2017-11-17 Ner Poddębice 4:0 Zjednoczeni Stryków zobacz ›
16  2017-11-12 Orkan Buczek 2:0 Pelikan II Łowicz zobacz ›
16  2017-11-11 KS Paradyż 0:1 Ner Poddębice zobacz ›
16  2017-11-11 Stal Niewiadów 1:0 Pilica Przedbórz relacja ›
16  2017-11-11 GKS II Bełchatów 1:2 Zawisza Pajęczno zobacz ›
16  2017-11-11 KS Kutno 0:1 Unia Skierniewice zobacz ›
16  2017-11-11 Zjednoczeni Stryków 1:2 Boruta Zgierz zobacz ›
16  2017-11-11 LKS Kwiatkowice 3:1 Omega Kleszczów zobacz ›
16  2017-11-11 Zjednoczeni Bełchatów 1:5 Ceramika Opoczno zobacz ›
16  2017-11-11 Warta Działoszyn 4:2 Włókniarz Zelów zobacz ›
15  2017-11-05 Pelikan II Łowicz 1:3 Zjednoczeni Stryków zobacz ›
15  2017-11-05 Zawisza Pajęczno 0:3 Stal Niewiadów zobacz ›
15  2017-11-05 Orkan Buczek 1:1 KS Kutno zobacz ›
15  2017-11-04 Omega Kleszczów 1:2 Unia Skierniewice zobacz ›
15  2017-11-04 Włókniarz Zelów 1:0 Zjednoczeni Bełchatów zobacz ›
15  2017-11-04 Boruta Zgierz 2:3 KS Paradyż zobacz ›
15  2017-11-04 Ceramika Opoczno 3:2 LKS Kwiatkowice zobacz ›
15  2017-11-04 Pilica Przedbórz 2:2 Warta Działoszyn relacja ›
15  2017-11-03 Ner Poddębice 4:1 GKS II Bełchatów zobacz ›
14  2017-10-29 GKS II Bełchatów 0:5 Boruta Zgierz zobacz ›
14  2017-10-29 LKS Kwiatkowice Włókniarz Zelów 14:00
14  2017-10-28 Zjednoczeni Stryków 1:1 Orkan Buczek zobacz ›
14  2017-10-28 Stal Niewiadów 3:1 Ner Poddębice zobacz ›
14  2017-10-28 Zjednoczeni Bełchatów 0:8 Pilica Przedbórz relacja ›
14  2017-10-28 Warta Działoszyn 1:0 Zawisza Pajęczno zobacz ›
14  2017-10-28 KS Paradyż 2:0 Pelikan II Łowicz zobacz ›
14  2017-10-28 Unia Skierniewice 5:0 Ceramika Opoczno zobacz ›
14  2017-10-25 KS Kutno 5:0 Omega Kleszczów zobacz ›
13  2017-10-22 Pelikan II Łowicz 1:4 GKS II Bełchatów zobacz ›
13  2017-10-22 Orkan Buczek 1:4 KS Paradyż zobacz ›
13  2017-10-21 Zawisza Pajęczno 3:0 Zjednoczeni Bełchatów zobacz ›
13  2017-10-21 Włókniarz Zelów 0:2 Unia Skierniewice zobacz ›
13  2017-10-21 Pilica Przedbórz 1:1 LKS Kwiatkowice relacja ›
13  2017-10-21 Zjednoczeni Stryków 3:0 KS Kutno zobacz ›
13  2017-10-21 Boruta Zgierz 1:1 Stal Niewiadów zobacz ›
13  2017-10-21 Ceramika Opoczno 1:4 Omega Kleszczów zobacz ›
13  2017-10-20 Ner Poddębice 3:1 Warta Działoszyn zobacz ›
12  2017-10-15 GKS II Bełchatów 4:4 Orkan Buczek zobacz ›
12  2017-10-15 LKS Kwiatkowice 6:0 Zawisza Pajęczno zobacz ›
12  2017-10-14 KS Kutno 2:0 Ceramika Opoczno zobacz ›
12  2017-10-14 KS Paradyż 2:0 Zjednoczeni Stryków zobacz ›
12  2017-10-14 Zjednoczeni Bełchatów 0:4 Ner Poddębice zobacz ›
12  2017-10-14 Omega Kleszczów 1:1 Włókniarz Zelów zobacz ›
12  2017-10-14 Unia Skierniewice 0:0 Pilica Przedbórz relacja ›
12  2017-10-14 Warta Działoszyn 0:3 Boruta Zgierz zobacz ›
12  2017-10-14 Stal Niewiadów 2:1 Pelikan II Łowicz zobacz ›
11  2017-10-08 Orkan Buczek 1:0 Stal Niewiadów zobacz ›
11  2017-10-07 Zawisza Pajęczno 0:9 Unia Skierniewice zobacz ›
11  2017-10-07 KS Paradyż 1:0 KS Kutno zobacz ›
11  2017-10-07 Zjednoczeni Stryków 5:1 GKS II Bełchatów zobacz ›
11  2017-10-07 Pelikan II Łowicz 1:2 Warta Działoszyn zobacz ›
11  2017-10-07 Włókniarz Zelów 3:0 Ceramika Opoczno zobacz ›
11  2017-10-07 Boruta Zgierz 7:0 Zjednoczeni Bełchatów zobacz ›
11  2017-10-07 Pilica Przedbórz 1:1 Omega Kleszczów relacja ›
11  2017-10-06 Ner Poddębice 0:1 LKS Kwiatkowice zobacz ›
10  2017-10-01 GKS II Bełchatów 0:1 KS Paradyż zobacz ›
10  2017-10-01 LKS Kwiatkowice 4:3 Boruta Zgierz zobacz ›
10  2017-09-30 Omega Kleszczów 4:0 Zawisza Pajęczno zobacz ›
10  2017-09-30 Unia Skierniewice 3:0 Ner Poddębice zobacz ›
10  2017-09-30 Zjednoczeni Bełchatów 0:8 Pelikan II Łowicz zobacz ›
10  2017-09-30 Warta Działoszyn 3:0 Orkan Buczek zobacz ›
10  2017-09-30 Stal Niewiadów 0:1 Zjednoczeni Stryków zobacz ›
10  2017-09-30 Ceramika Opoczno 2:1 Pilica Przedbórz relacja ›
10  2017-09-30 KS Kutno 2:0 Włókniarz Zelów zobacz ›
2017-09-24 Pelikan II Łowicz 0:0 LKS Kwiatkowice zobacz ›
2017-09-24 GKS II Bełchatów 3:1 KS Kutno zobacz ›
2017-09-24 Zawisza Pajęczno 1:1 Ceramika Opoczno zobacz ›
2017-09-24 Orkan Buczek 7:0 Zjednoczeni Bełchatów zobacz ›
2017-09-23 Zjednoczeni Stryków 0:1 Warta Działoszyn zobacz ›
2017-09-23 Boruta Zgierz 0:7 Unia Skierniewice zobacz ›
2017-09-23 KS Paradyż 0:1 Stal Niewiadów zobacz ›
2017-09-23 Pilica Przedbórz 0:5 Włókniarz Zelów relacja ›
2017-09-20 Ner Poddębice 5:0 Omega Kleszczów zobacz ›
2017-09-17 KS Kutno 3:2 Pilica Przedbórz relacja ›
2017-09-17 LKS Kwiatkowice 1:1 Orkan Buczek zobacz ›
2017-09-16 Ceramika Opoczno 0:1 Ner Poddębice zobacz ›
2017-09-16 Unia Skierniewice 3:0 Pelikan II Łowicz zobacz ›
2017-09-16 Zjednoczeni Bełchatów 0:3 Zjednoczeni Stryków zobacz ›
2017-09-16 Warta Działoszyn 4:4 KS Paradyż zobacz ›
2017-09-16 Stal Niewiadów 4:1 GKS II Bełchatów zobacz ›
2017-09-16 Włókniarz Zelów 2:0 Zawisza Pajęczno zobacz ›
2017-09-16 Omega Kleszczów 1:3 Boruta Zgierz zobacz ›
2017-09-13 Pelikan II Łowicz 3:1 Omega Kleszczów zobacz ›
2017-09-13 KS Paradyż 8:1 Zjednoczeni Bełchatów zobacz ›
2017-09-13 Boruta Zgierz 3:2 Ceramika Opoczno zobacz ›
2017-09-13 GKS II Bełchatów 1:0 Warta Działoszyn zobacz ›
2017-09-13 Stal Niewiadów 1:1 KS Kutno zobacz ›
2017-09-13 Zawisza Pajęczno 1:2 Pilica Przedbórz relacja ›
2017-09-13 Orkan Buczek 0:4 Unia Skierniewice zobacz ›
2017-09-13 Zjednoczeni Stryków 0:0 LKS Kwiatkowice zobacz ›
2017-09-13 Ner Poddębice 3:2 Włókniarz Zelów zobacz ›
2017-09-10 LKS Kwiatkowice 1:2 KS Paradyż zobacz ›
2017-09-09 Unia Skierniewice 2:1 Zjednoczeni Stryków zobacz ›
2017-09-09 Zawisza Pajęczno 0:1 KS Kutno zobacz ›
2017-09-09 Omega Kleszczów 2:1 Orkan Buczek zobacz ›
2017-09-09 Warta Działoszyn 2:0 Stal Niewiadów zobacz ›
2017-09-09 Zjednoczeni Bełchatów 0:9 GKS II Bełchatów zobacz ›
2017-09-09 Ceramika Opoczno 0:0 Pelikan II Łowicz zobacz ›
2017-09-09 Włókniarz Zelów 3:2 Boruta Zgierz zobacz ›
2017-09-09 Pilica Przedbórz 1:2 Ner Poddębice relacja ›
2017-09-03 Boruta Zgierz 5:1 Pilica Przedbórz relacja ›
2017-09-03 GKS II Bełchatów 0:4 LKS Kwiatkowice zobacz ›
2017-09-03 Orkan Buczek 3:0 Ceramika Opoczno zobacz ›
2017-09-03 Pelikan II Łowicz 1:0 Włókniarz Zelów zobacz ›
2017-09-02 Warta Działoszyn 1:0 KS Kutno zobacz ›
2017-09-02 Stal Niewiadów 11:1 Zjednoczeni Bełchatów zobacz ›
2017-09-02 Zjednoczeni Stryków 1:4 Omega Kleszczów zobacz ›
2017-09-02 KS Paradyż 1:3 Unia Skierniewice zobacz ›
2017-09-01 Ner Poddębice 4:1 Zawisza Pajęczno zobacz ›
2017-08-27 KS Kutno 0:1 Ner Poddębice zobacz ›
2017-08-27 Orkan Buczek 1:3 Włókniarz Zelów zobacz ›
2017-08-27 LKS Kwiatkowice 3:0 Stal Niewiadów zobacz ›
2017-08-26 Unia Skierniewice 3:1 GKS II Bełchatów zobacz ›
2017-08-26 Zjednoczeni Bełchatów 0:6 Warta Działoszyn zobacz ›
2017-08-26 Ceramika Opoczno 1:0 Zjednoczeni Stryków zobacz ›
2017-08-26 Pilica Przedbórz 0:2 Pelikan II Łowicz zobacz ›
2017-08-26 Zawisza Pajęczno 0:4 Boruta Zgierz zobacz ›
2017-08-26 Omega Kleszczów 2:1 KS Paradyż zobacz ›
2017-08-23 Pelikan II Łowicz 5:0 Zawisza Pajęczno zobacz ›
2017-08-23 Stal Niewiadów 0:1 Unia Skierniewice zobacz ›
2017-08-23 KS Paradyż 0:1 Ceramika Opoczno zobacz ›
2017-08-23 Zjednoczeni Bełchatów 0:5 KS Kutno zobacz ›
2017-08-23 GKS II Bełchatów 3:5 Omega Kleszczów zobacz ›
2017-08-23 Warta Działoszyn 1:0 LKS Kwiatkowice zobacz ›
2017-08-23 Orkan Buczek 4:1 Pilica Przedbórz relacja ›
2017-08-23 Zjednoczeni Stryków 3:0 Włókniarz Zelów zobacz ›
2017-08-23 Boruta Zgierz 0:2 Ner Poddębice zobacz ›
2017-08-20 LKS Kwiatkowice 10:1 Zjednoczeni Bełchatów zobacz ›
2017-08-19 Unia Skierniewice 2:2 Warta Działoszyn zobacz ›
2017-08-19 KS Kutno 3:0 Boruta Zgierz zobacz ›
2017-08-19 Ceramika Opoczno 2:2 GKS II Bełchatów zobacz ›
2017-08-19 Omega Kleszczów 2:2 Stal Niewiadów zobacz ›
2017-08-19 Włókniarz Zelów 1:0 KS Paradyż zobacz ›
2017-08-19 Zawisza Pajęczno 0:4 Orkan Buczek zobacz ›
2017-08-19 Pilica Przedbórz 1:7 Zjednoczeni Stryków relacja ›
2017-08-18 Ner Poddębice 2:1 Pelikan II Łowicz zobacz ›
2017-08-13 Pelikan II Łowicz 3:1 Boruta Zgierz zobacz ›
2017-08-13 GKS II Bełchatów 2:3 Włókniarz Zelów zobacz ›
2017-08-13 LKS Kwiatkowice 5:2 KS Kutno zobacz ›
2017-08-13 Orkan Buczek 3:3 Ner Poddębice zobacz ›
2017-08-12 KS Paradyż 5:1 Pilica Przedbórz relacja ›
2017-08-12 Zjednoczeni Bełchatów 0:8 Unia Skierniewice zobacz ›
2017-08-12 Stal Niewiadów 0:2 Ceramika Opoczno zobacz ›
2017-08-12 Zjednoczeni Stryków 10:0 Zawisza Pajęczno zobacz ›
2017-08-12 Warta Działoszyn 4:1 Omega Kleszczów zobacz ›

Buttony

Reklama

Zegar

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Pilica PrzedbórzGKS II Bełchatów
Pilica Przedbórz 1:2 GKS II Bełchatów
2017-11-18, 13:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Statystyki drużyny

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 18

Zczuba.tv

Wyszukiwarka