MKS - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • III liga!!!!!!!!!!!!!!!! Tylko Pilica!!!!
  • Aktualności:
  • 2018-03-24 19 kolejka
  • 2018-03-14 Inauguracja odwołana
  • 2017-09-03 Przed nami mecz pucharowy
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Orkan Buczek - Boruta Zgierz 11:1
  • Stal Niewiadów - Włókniarz Zelów 3:2
  • Warta Działoszyn - Ceramika Opoczno 2:1
  • Zjednoczeni Bełchatów - Omega Kleszczów 0:3
  • LKS Kwiatkowice - Unia Skierniewice 1:3
  • GKS II Bełchatów - Pilica Przedbórz 1:2
  • Zjednoczeni Stryków - Ner Poddębice 2:2
  • KS Kutno - Pelikan II Łowicz 3:0
  • KS Paradyż - Zawisza Pajęczno 6:1
  •        

Logowanie

Najnowsza galeria

Pilica - ŁKS
Ładowanie...

Wyniki

Ostatnia kolejka 34
Orkan Buczek 11:1 Boruta Zgierz
Stal Niewiadów 3:2 Włókniarz Zelów
Warta Działoszyn 2:1 Ceramika Opoczno
Zjednoczeni Bełchatów 0:3 Omega Kleszczów
LKS Kwiatkowice 1:3 Unia Skierniewice
GKS II Bełchatów 1:2 Pilica Przedbórz
Zjednoczeni Stryków 2:2 Ner Poddębice
KS Kutno 3:0 Pelikan II Łowicz
KS Paradyż 6:1 Zawisza Pajęczno

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 96, wczoraj: 537
ogółem: 2 352 809

statystyki szczegółowe

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Kalendarium

16

07-2018

pon.

17

07-2018

wtorek

18

07-2018

środa

19

07-2018

czwartek

20

07-2018

piątek

21

07-2018

sobota

22

07-2018

niedziela

Kontakty

Sport.pl

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
34  2018-06-16 KS Paradyż 6:1 Zawisza Pajęczno zobacz ›
34  2018-06-16 KS Kutno 3:0 Pelikan II Łowicz zobacz ›
34  2018-06-16 Zjednoczeni Stryków 2:2 Ner Poddębice zobacz ›
34  2018-06-16 GKS II Bełchatów 1:2 Pilica Przedbórz relacja ›
34  2018-06-16 LKS Kwiatkowice 1:3 Unia Skierniewice zobacz ›
34  2018-06-16 Zjednoczeni Bełchatów 0:3 Omega Kleszczów zobacz ›
34  2018-06-16 Warta Działoszyn 2:1 Ceramika Opoczno zobacz ›
34  2018-06-16 Stal Niewiadów 3:2 Włókniarz Zelów zobacz ›
34  2018-06-16 Orkan Buczek 11:1 Boruta Zgierz zobacz ›
33  2018-06-09 Omega Kleszczów 1:1 LKS Kwiatkowice zobacz ›
33  2018-06-09 Ner Poddębice 5:0 KS Paradyż zobacz ›
33  2018-06-09 Boruta Zgierz 2:2 Zjednoczeni Stryków zobacz ›
33  2018-06-09 Unia Skierniewice 4:2 KS Kutno zobacz ›
33  2018-06-09 Zawisza Pajęczno 1:2 GKS II Bełchatów zobacz ›
33  2018-06-09 Pilica Przedbórz 2:2 Stal Niewiadów relacja ›
33  2018-06-09 Ceramika Opoczno 3:0 Zjednoczeni Bełchatów zobacz ›
33  2018-06-09 Pelikan II Łowicz 1:0 Orkan Buczek zobacz ›
33  2018-06-09 Włókniarz Zelów 2:3 Warta Działoszyn zobacz ›
32  2018-06-03 GKS II Bełchatów 2:3 Ner Poddębice zobacz ›
32  2018-06-03 LKS Kwiatkowice 1:2 Ceramika Opoczno zobacz ›
32  2018-06-02 Zjednoczeni Bełchatów 0:3 Włókniarz Zelów zobacz ›
32  2018-06-02 Unia Skierniewice 3:0 Omega Kleszczów zobacz ›
32  2018-06-02 Zjednoczeni Stryków 2:3 Pelikan II Łowicz zobacz ›
32  2018-06-02 KS Kutno 2:3 Orkan Buczek zobacz ›
32  2018-06-02 KS Paradyż 2:2 Boruta Zgierz zobacz ›
32  2018-06-02 Stal Niewiadów 5:0 Zawisza Pajęczno zobacz ›
32  2018-06-02 Warta Działoszyn 7:0 Pilica Przedbórz relacja ›
31  2018-05-30 Ceramika Opoczno 0:1 Unia Skierniewice zobacz ›
31  2018-05-30 Omega Kleszczów 5:0 KS Kutno zobacz ›
31  2018-05-30 Zawisza Pajęczno 2:1 Warta Działoszyn zobacz ›
31  2018-05-30 Orkan Buczek 2:2 Zjednoczeni Stryków zobacz ›
31  2018-05-30 Pilica Przedbórz 3:0 Zjednoczeni Bełchatów relacja ›
31  2018-05-30 Boruta Zgierz 3:2 GKS II Bełchatów zobacz ›
31  2018-05-30 LKS Kwiatkowice 3:1 Włókniarz Zelów zobacz ›
31  2018-05-30 Ner Poddębice 2:2 Stal Niewiadów zobacz ›
31  2018-05-30 Pelikan II Łowicz 1:1 KS Paradyż zobacz ›
30  2018-05-27 GKS II Bełchatów 2:3 Pelikan II Łowicz zobacz ›
30  2018-05-26 Zjednoczeni Bełchatów 0:3 Zawisza Pajęczno zobacz ›
30  2018-05-26 Unia Skierniewice 5:0 Włókniarz Zelów zobacz ›
30  2018-05-26 KS Kutno 2:1 Zjednoczeni Stryków zobacz ›
30  2018-05-26 Omega Kleszczów 1:0 Ceramika Opoczno zobacz ›
30  2018-05-26 Stal Niewiadów 2:1 Boruta Zgierz zobacz ›
30  2018-05-26 Warta Działoszyn 3:2 Ner Poddębice zobacz ›
30  2018-05-26 KS Paradyż 3:0 Orkan Buczek zobacz ›
30  2018-05-26 LKS Kwiatkowice 3:2 Pilica Przedbórz relacja ›
29  2018-05-20 Pelikan II Łowicz 0:2 Stal Niewiadów zobacz ›
29  2018-05-19 Ner Poddębice 3:0 Zjednoczeni Bełchatów zobacz ›
29  2018-05-19 Boruta Zgierz 1:2 Warta Działoszyn zobacz ›
29  2018-05-19 Zawisza Pajęczno 0:1 LKS Kwiatkowice zobacz ›
29  2018-05-19 Ceramika Opoczno 2:0 KS Kutno zobacz ›
29  2018-05-19 Zjednoczeni Stryków 3:0 KS Paradyż zobacz ›
29  2018-05-19 Włókniarz Zelów 1:2 Omega Kleszczów zobacz ›
29  2018-05-18 Pilica Przedbórz 0:4 Unia Skierniewice relacja ›
29  2018-05-18 Orkan Buczek 1:0 GKS II Bełchatów zobacz ›
28  2018-05-13 LKS Kwiatkowice 4:2 Ner Poddębice zobacz ›
28  2018-05-12 Zjednoczeni Bełchatów 0:3 Boruta Zgierz zobacz ›
28  2018-05-12 Unia Skierniewice 12:0 Zawisza Pajęczno zobacz ›
28  2018-05-12 KS Kutno 3:2 KS Paradyż zobacz ›
28  2018-05-12 Omega Kleszczów 2:3 Pilica Przedbórz relacja ›
28  2018-05-12 Ceramika Opoczno 2:1 Włókniarz Zelów zobacz ›
28  2018-05-12 Stal Niewiadów 1:4 Orkan Buczek zobacz ›
28  2018-05-12 Warta Działoszyn 5:1 Pelikan II Łowicz zobacz ›
28  2018-05-10 GKS II Bełchatów 0:1 Zjednoczeni Stryków zobacz ›
27  2018-05-06 Zawisza Pajęczno 0:1 Omega Kleszczów zobacz ›
27  2018-05-06 Orkan Buczek 2:0 Warta Działoszyn zobacz ›
27  2018-05-06 Pilica Przedbórz 3:1 Ceramika Opoczno relacja ›
27  2018-05-05 Ner Poddębice 0:1 Unia Skierniewice zobacz ›
27  2018-05-05 Boruta Zgierz 1:4 LKS Kwiatkowice zobacz ›
27  2018-05-05 Zjednoczeni Stryków 1:0 Stal Niewiadów zobacz ›
27  2018-05-05 Włókniarz Zelów 3:2 KS Kutno zobacz ›
27  2018-05-05 KS Paradyż 1:2 GKS II Bełchatów zobacz ›
27  2018-05-05 Pelikan II Łowicz 3:0 Zjednoczeni Bełchatów zobacz ›
26  2018-05-02 Zjednoczeni Bełchatów 0:3 Orkan Buczek zobacz ›
26  2018-05-02 KS Kutno 1:1 GKS II Bełchatów zobacz ›
26  2018-05-02 LKS Kwiatkowice 3:2 Pelikan II Łowicz zobacz ›
26  2018-05-02 Unia Skierniewice 4:0 Boruta Zgierz zobacz ›
26  2018-05-02 Ceramika Opoczno 3:2 Zawisza Pajęczno zobacz ›
26  2018-05-02 Stal Niewiadów 0:2 KS Paradyż zobacz ›
26  2018-05-02 Omega Kleszczów 3:3 Ner Poddębice zobacz ›
26  2018-05-02 Włókniarz Zelów 2:1 Pilica Przedbórz relacja ›
26  2018-05-02 Warta Działoszyn 0:0 Zjednoczeni Stryków zobacz ›
25  2018-04-29 GKS II Bełchatów 2:3 Stal Niewiadów zobacz ›
25  2018-04-29 Orkan Buczek 0:3 LKS Kwiatkowice zobacz ›
25  2018-04-29 Pelikan II Łowicz 0:4 Unia Skierniewice zobacz ›
25  2018-04-28 Zjednoczeni Stryków 3:0 Zjednoczeni Bełchatów zobacz ›
25  2018-04-28 Ner Poddębice 4:1 Ceramika Opoczno zobacz ›
25  2018-04-28 KS Paradyż 0:1 Warta Działoszyn zobacz ›
25  2018-04-28 Boruta Zgierz 2:2 Omega Kleszczów zobacz ›
25  2018-04-28 Zawisza Pajęczno 3:3 Włókniarz Zelów zobacz ›
25  2018-04-28 Pilica Przedbórz 2:2 KS Kutno zobacz ›
24  2018-04-22 LKS Kwiatkowice 3:1 Zjednoczeni Stryków zobacz ›
24  2018-04-21 Zjednoczeni Bełchatów 0:3 KS Paradyż zobacz ›
24  2018-04-21 Unia Skierniewice 1:0 Orkan Buczek zobacz ›
24  2018-04-21 Ceramika Opoczno 1:1 Boruta Zgierz zobacz ›
24  2018-04-21 KS Kutno 1:3 Stal Niewiadów zobacz ›
24  2018-04-21 Omega Kleszczów 3:1 Pelikan II Łowicz zobacz ›
24  2018-04-21 Warta Działoszyn 6:1 GKS II Bełchatów zobacz ›
24  2018-04-21 Włókniarz Zelów 0:5 Ner Poddębice zobacz ›
24  2018-04-21 Pilica Przedbórz 3:1 Zawisza Pajęczno relacja ›
23  2018-04-18 KS Kutno 2:1 Zawisza Pajęczno zobacz ›
23  2018-04-18 KS Paradyż 1:2 LKS Kwiatkowice zobacz ›
23  2018-04-18 Zjednoczeni Stryków 1:0 Unia Skierniewice zobacz ›
23  2018-04-18 GKS II Bełchatów 3:0 Zjednoczeni Bełchatów zobacz ›
23  2018-04-18 Stal Niewiadów 0:2 Warta Działoszyn zobacz ›
23  2018-04-18 Boruta Zgierz 1:2 Włókniarz Zelów zobacz ›
23  2018-04-18 Orkan Buczek 0:2 Omega Kleszczów zobacz ›
23  2018-04-18 Ner Poddębice 4:2 Pilica Przedbórz relacja ›
23  2018-04-18 Pelikan II Łowicz 1:1 Ceramika Opoczno zobacz ›
22  2018-04-15 LKS Kwiatkowice 7:1 GKS II Bełchatów zobacz ›
22  2018-04-14 Zjednoczeni Bełchatów 0:3 Stal Niewiadów zobacz ›
22  2018-04-14 Unia Skierniewice 1:0 KS Paradyż zobacz ›
22  2018-04-14 KS Kutno 2:3 Warta Działoszyn zobacz ›
22  2018-04-14 Włókniarz Zelów 3:1 Pelikan II Łowicz zobacz ›
22  2018-04-14 Zawisza Pajęczno 2:4 Ner Poddębice zobacz ›
22  2018-04-14 Ceramika Opoczno 3:1 Orkan Buczek zobacz ›
22  2018-04-14 Omega Kleszczów 0:1 Zjednoczeni Stryków zobacz ›
22  2018-04-14 Pilica Przedbórz 2:2 Boruta Zgierz relacja ›
21  2018-04-08 Pelikan II Łowicz 2:1 Pilica Przedbórz relacja ›
21  2018-04-08 GKS II Bełchatów 1:1 Unia Skierniewice zobacz ›
21  2018-04-07 Ner Poddębice 1:1 KS Kutno zobacz ›
21  2018-04-07 Boruta Zgierz 5:0 Zawisza Pajęczno zobacz ›
21  2018-04-07 Warta Działoszyn 3:0 Zjednoczeni Bełchatów zobacz ›
21  2018-04-07 Zjednoczeni Stryków 1:0 Ceramika Opoczno zobacz ›
21  2018-04-07 KS Paradyż 1:0 Omega Kleszczów zobacz ›
21  2018-04-07 Włókniarz Zelów 2:1 Orkan Buczek zobacz ›
21  2018-04-07 Stal Niewiadów 1:1 LKS Kwiatkowice zobacz ›
20  2018-03-31 LKS Kwiatkowice 0:0 Warta Działoszyn zobacz ›
20  2018-03-30 KS Kutno 30:0 Zjednoczeni Bełchatów zobacz ›
20  2018-03-30 Omega Kleszczów 3:1 GKS II Bełchatów zobacz ›
20  2018-03-30 Ceramika Opoczno 1:3 KS Paradyż zobacz ›
20  2018-03-30 Włókniarz Zelów 2:1 Zjednoczeni Stryków zobacz ›
20  2018-03-30 Pilica Przedbórz 4:1 Orkan Buczek relacja ›
20  2018-03-30 Zawisza Pajęczno 0:2 Pelikan II Łowicz zobacz ›
20  2018-03-30 Unia Skierniewice 4:0 Stal Niewiadów zobacz ›
20  2018-03-30 Ner Poddębice 2:0 Boruta Zgierz zobacz ›
19  2018-03-25 GKS II Bełchatów 2:1 Ceramika Opoczno zobacz ›
19  2018-03-25 Orkan Buczek 2:3 Zawisza Pajęczno zobacz ›
19  2018-03-24 Zjednoczeni Bełchatów 0:3 LKS Kwiatkowice zobacz ›
19  2018-03-24 KS Paradyż 1:5 Włókniarz Zelów zobacz ›
19  2018-03-24 Zjednoczeni Stryków 4:2 Pilica Przedbórz relacja ›
19  2018-03-24 Warta Działoszyn Unia Skierniewice 15:00
19  2018-03-24 Boruta Zgierz 1:4 KS Kutno zobacz ›
19  2018-03-24 Stal Niewiadów 2:3 Omega Kleszczów zobacz ›
19  2018-03-24 Pelikan II Łowicz 2:2 Ner Poddębice zobacz ›
18  2018-04-11 Ner Poddębice 2:0 Orkan Buczek zobacz ›
18  2018-04-11 KS Kutno 1:1 LKS Kwiatkowice zobacz ›
18  2018-04-11 Włókniarz Zelów 2:3 GKS II Bełchatów zobacz ›
18  2018-04-11 Omega Kleszczów 0:1 Warta Działoszyn zobacz ›
18  2018-04-11 Unia Skierniewice 3:0 Zjednoczeni Bełchatów zobacz ›
18  2018-04-11 Zawisza Pajęczno 0:1 Zjednoczeni Stryków zobacz ›
18  2018-04-11 Ceramika Opoczno 0:0 Stal Niewiadów zobacz ›
18  2018-04-11 Pilica Przedbórz 1:3 KS Paradyż relacja ›
18  2018-04-11 Boruta Zgierz 0:0 Pelikan II Łowicz zobacz ›
17  2017-11-19 Pelikan II Łowicz 3:0 KS Kutno zobacz ›
17  2017-11-19 Zawisza Pajęczno 0:4 KS Paradyż zobacz ›
17  2017-11-18 Włókniarz Zelów 1:2 Stal Niewiadów zobacz ›
17  2017-11-18 Unia Skierniewice 1:0 LKS Kwiatkowice zobacz ›
17  2017-11-18 Omega Kleszczów 6:0 Zjednoczeni Bełchatów zobacz ›
17  2017-11-18 Boruta Zgierz 1:1 Orkan Buczek zobacz ›
17  2017-11-18 Ceramika Opoczno 0:3 Warta Działoszyn zobacz ›
17  2017-11-18 Pilica Przedbórz 1:2 GKS II Bełchatów relacja ›
17  2017-11-17 Ner Poddębice 4:0 Zjednoczeni Stryków zobacz ›
16  2017-11-12 Orkan Buczek 2:0 Pelikan II Łowicz zobacz ›
16  2017-11-11 KS Paradyż 0:1 Ner Poddębice zobacz ›
16  2017-11-11 Stal Niewiadów 1:0 Pilica Przedbórz relacja ›
16  2017-11-11 GKS II Bełchatów 1:2 Zawisza Pajęczno zobacz ›
16  2017-11-11 KS Kutno 0:1 Unia Skierniewice zobacz ›
16  2017-11-11 Zjednoczeni Stryków 1:2 Boruta Zgierz zobacz ›
16  2017-11-11 LKS Kwiatkowice 3:1 Omega Kleszczów zobacz ›
16  2017-11-11 Zjednoczeni Bełchatów 1:5 Ceramika Opoczno zobacz ›
16  2017-11-11 Warta Działoszyn 4:2 Włókniarz Zelów zobacz ›
15  2017-11-05 Pelikan II Łowicz 1:3 Zjednoczeni Stryków zobacz ›
15  2017-11-05 Zawisza Pajęczno 0:3 Stal Niewiadów zobacz ›
15  2017-11-05 Orkan Buczek 1:1 KS Kutno zobacz ›
15  2017-11-04 Omega Kleszczów 1:2 Unia Skierniewice zobacz ›
15  2017-11-04 Włókniarz Zelów 3:0 Zjednoczeni Bełchatów zobacz ›
15  2017-11-04 Boruta Zgierz 2:3 KS Paradyż zobacz ›
15  2017-11-04 Ceramika Opoczno 3:2 LKS Kwiatkowice zobacz ›
15  2017-11-04 Pilica Przedbórz 2:2 Warta Działoszyn relacja ›
15  2017-11-03 Ner Poddębice 4:1 GKS II Bełchatów zobacz ›
14  2017-10-29 GKS II Bełchatów 0:5 Boruta Zgierz zobacz ›
14  2017-10-29 Włókniarz Zelów 2:1 LKS Kwiatkowice zobacz ›
14  2017-10-28 Zjednoczeni Stryków 1:1 Orkan Buczek zobacz ›
14  2017-10-28 Stal Niewiadów 3:1 Ner Poddębice zobacz ›
14  2017-10-28 Zjednoczeni Bełchatów 0:8 Pilica Przedbórz relacja ›
14  2017-10-28 Warta Działoszyn 1:0 Zawisza Pajęczno zobacz ›
14  2017-10-28 KS Paradyż 2:0 Pelikan II Łowicz zobacz ›
14  2017-10-28 Unia Skierniewice 5:0 Ceramika Opoczno zobacz ›
14  2017-10-25 KS Kutno 5:0 Omega Kleszczów zobacz ›
13  2017-10-22 Pelikan II Łowicz 1:4 GKS II Bełchatów zobacz ›
13  2017-10-22 Orkan Buczek 1:4 KS Paradyż zobacz ›
13  2017-10-21 Zawisza Pajęczno 3:0 Zjednoczeni Bełchatów zobacz ›
13  2017-10-21 Włókniarz Zelów 0:2 Unia Skierniewice zobacz ›
13  2017-10-21 Pilica Przedbórz 1:1 LKS Kwiatkowice relacja ›
13  2017-10-21 Zjednoczeni Stryków 3:0 KS Kutno zobacz ›
13  2017-10-21 Boruta Zgierz 1:1 Stal Niewiadów zobacz ›
13  2017-10-21 Ceramika Opoczno 1:4 Omega Kleszczów zobacz ›
13  2017-10-20 Ner Poddębice 3:1 Warta Działoszyn zobacz ›
12  2017-10-15 GKS II Bełchatów 4:4 Orkan Buczek zobacz ›
12  2017-10-15 LKS Kwiatkowice 6:0 Zawisza Pajęczno zobacz ›
12  2017-10-14 KS Kutno 2:0 Ceramika Opoczno zobacz ›
12  2017-10-14 KS Paradyż 2:0 Zjednoczeni Stryków zobacz ›
12  2017-10-14 Zjednoczeni Bełchatów 0:4 Ner Poddębice zobacz ›
12  2017-10-14 Omega Kleszczów 1:1 Włókniarz Zelów zobacz ›
12  2017-10-14 Unia Skierniewice 0:0 Pilica Przedbórz relacja ›
12  2017-10-14 Warta Działoszyn 0:3 Boruta Zgierz zobacz ›
12  2017-10-14 Stal Niewiadów 2:1 Pelikan II Łowicz zobacz ›
11  2017-10-08 Orkan Buczek 1:0 Stal Niewiadów zobacz ›
11  2017-10-07 Zawisza Pajęczno 0:9 Unia Skierniewice zobacz ›
11  2017-10-07 KS Paradyż 1:0 KS Kutno zobacz ›
11  2017-10-07 Zjednoczeni Stryków 5:1 GKS II Bełchatów zobacz ›
11  2017-10-07 Pelikan II Łowicz 1:2 Warta Działoszyn zobacz ›
11  2017-10-07 Włókniarz Zelów 3:0 Ceramika Opoczno zobacz ›
11  2017-10-07 Boruta Zgierz 7:0 Zjednoczeni Bełchatów zobacz ›
11  2017-10-07 Pilica Przedbórz 1:1 Omega Kleszczów relacja ›
11  2017-10-06 Ner Poddębice 0:1 LKS Kwiatkowice zobacz ›
10  2017-10-01 GKS II Bełchatów 0:1 KS Paradyż zobacz ›
10  2017-10-01 LKS Kwiatkowice 4:3 Boruta Zgierz zobacz ›
10  2017-09-30 Omega Kleszczów 4:0 Zawisza Pajęczno zobacz ›
10  2017-09-30 Unia Skierniewice 3:0 Ner Poddębice zobacz ›
10  2017-09-30 Zjednoczeni Bełchatów 0:8 Pelikan II Łowicz zobacz ›
10  2017-09-30 Warta Działoszyn 3:0 Orkan Buczek zobacz ›
10  2017-09-30 Stal Niewiadów 0:1 Zjednoczeni Stryków zobacz ›
10  2017-09-30 Ceramika Opoczno 2:1 Pilica Przedbórz relacja ›
10  2017-09-30 KS Kutno 2:0 Włókniarz Zelów zobacz ›
2017-09-24 Pelikan II Łowicz 0:0 LKS Kwiatkowice zobacz ›
2017-09-24 GKS II Bełchatów 3:1 KS Kutno zobacz ›
2017-09-24 Zawisza Pajęczno 1:1 Ceramika Opoczno zobacz ›
2017-09-24 Orkan Buczek 7:0 Zjednoczeni Bełchatów zobacz ›
2017-09-23 Zjednoczeni Stryków 0:1 Warta Działoszyn zobacz ›
2017-09-23 Boruta Zgierz 0:7 Unia Skierniewice zobacz ›
2017-09-23 KS Paradyż 0:1 Stal Niewiadów zobacz ›
2017-09-23 Pilica Przedbórz 0:5 Włókniarz Zelów relacja ›
2017-09-20 Ner Poddębice 5:0 Omega Kleszczów zobacz ›
2017-09-17 KS Kutno 3:2 Pilica Przedbórz relacja ›
2017-09-17 LKS Kwiatkowice 1:1 Orkan Buczek zobacz ›
2017-09-16 Ceramika Opoczno 0:1 Ner Poddębice zobacz ›
2017-09-16 Unia Skierniewice 3:0 Pelikan II Łowicz zobacz ›
2017-09-16 Zjednoczeni Bełchatów 0:3 Zjednoczeni Stryków zobacz ›
2017-09-16 Warta Działoszyn 4:4 KS Paradyż zobacz ›
2017-09-16 Stal Niewiadów 4:1 GKS II Bełchatów zobacz ›
2017-09-16 Włókniarz Zelów 2:0 Zawisza Pajęczno zobacz ›
2017-09-16 Omega Kleszczów 1:3 Boruta Zgierz zobacz ›
2017-09-13 Pelikan II Łowicz 3:1 Omega Kleszczów zobacz ›
2017-09-13 KS Paradyż 8:1 Zjednoczeni Bełchatów zobacz ›
2017-09-13 Boruta Zgierz 3:2 Ceramika Opoczno zobacz ›
2017-09-13 GKS II Bełchatów 1:0 Warta Działoszyn zobacz ›
2017-09-13 Stal Niewiadów 1:1 KS Kutno zobacz ›
2017-09-13 Zawisza Pajęczno 1:2 Pilica Przedbórz relacja ›
2017-09-13 Orkan Buczek 0:4 Unia Skierniewice zobacz ›
2017-09-13 Zjednoczeni Stryków 0:0 LKS Kwiatkowice zobacz ›
2017-09-13 Ner Poddębice 3:2 Włókniarz Zelów zobacz ›
2017-09-10 LKS Kwiatkowice 1:2 KS Paradyż zobacz ›
2017-09-09 Unia Skierniewice 2:1 Zjednoczeni Stryków zobacz ›
2017-09-09 Zawisza Pajęczno 0:1 KS Kutno zobacz ›
2017-09-09 Omega Kleszczów 2:1 Orkan Buczek zobacz ›
2017-09-09 Warta Działoszyn 2:0 Stal Niewiadów zobacz ›
2017-09-09 Zjednoczeni Bełchatów 0:9 GKS II Bełchatów zobacz ›
2017-09-09 Ceramika Opoczno 0:0 Pelikan II Łowicz zobacz ›
2017-09-09 Włókniarz Zelów 3:2 Boruta Zgierz zobacz ›
2017-09-09 Pilica Przedbórz 1:2 Ner Poddębice relacja ›
2017-09-03 Boruta Zgierz 5:1 Pilica Przedbórz relacja ›
2017-09-03 GKS II Bełchatów 0:4 LKS Kwiatkowice zobacz ›
2017-09-03 Orkan Buczek 3:0 Ceramika Opoczno zobacz ›
2017-09-03 Pelikan II Łowicz 1:0 Włókniarz Zelów zobacz ›
2017-09-02 Warta Działoszyn 1:0 KS Kutno zobacz ›
2017-09-02 Stal Niewiadów 11:1 Zjednoczeni Bełchatów zobacz ›
2017-09-02 Zjednoczeni Stryków 1:4 Omega Kleszczów zobacz ›
2017-09-02 KS Paradyż 1:3 Unia Skierniewice zobacz ›
2017-09-01 Ner Poddębice 4:1 Zawisza Pajęczno zobacz ›
2017-08-27 KS Kutno 0:1 Ner Poddębice zobacz ›
2017-08-27 Orkan Buczek 1:3 Włókniarz Zelów zobacz ›
2017-08-27 LKS Kwiatkowice 3:0 Stal Niewiadów zobacz ›
2017-08-26 Unia Skierniewice 3:1 GKS II Bełchatów zobacz ›
2017-08-26 Zjednoczeni Bełchatów 0:6 Warta Działoszyn zobacz ›
2017-08-26 Ceramika Opoczno 1:0 Zjednoczeni Stryków zobacz ›
2017-08-26 Pilica Przedbórz 0:2 Pelikan II Łowicz zobacz ›
2017-08-26 Zawisza Pajęczno 0:4 Boruta Zgierz zobacz ›
2017-08-26 Omega Kleszczów 2:1 KS Paradyż zobacz ›
2017-08-23 Pelikan II Łowicz 5:0 Zawisza Pajęczno zobacz ›
2017-08-23 Stal Niewiadów 0:1 Unia Skierniewice zobacz ›
2017-08-23 KS Paradyż 0:1 Ceramika Opoczno zobacz ›
2017-08-23 Zjednoczeni Bełchatów 0:5 KS Kutno zobacz ›
2017-08-23 GKS II Bełchatów 3:5 Omega Kleszczów zobacz ›
2017-08-23 Warta Działoszyn 1:0 LKS Kwiatkowice zobacz ›
2017-08-23 Orkan Buczek 4:1 Pilica Przedbórz relacja ›
2017-08-23 Zjednoczeni Stryków 3:0 Włókniarz Zelów zobacz ›
2017-08-23 Boruta Zgierz 0:2 Ner Poddębice zobacz ›
2017-08-20 LKS Kwiatkowice 10:1 Zjednoczeni Bełchatów zobacz ›
2017-08-19 Unia Skierniewice 2:2 Warta Działoszyn zobacz ›
2017-08-19 KS Kutno 3:0 Boruta Zgierz zobacz ›
2017-08-19 Ceramika Opoczno 2:2 GKS II Bełchatów zobacz ›
2017-08-19 Omega Kleszczów 2:2 Stal Niewiadów zobacz ›
2017-08-19 Włókniarz Zelów 1:0 KS Paradyż zobacz ›
2017-08-19 Zawisza Pajęczno 0:4 Orkan Buczek zobacz ›
2017-08-19 Pilica Przedbórz 1:7 Zjednoczeni Stryków relacja ›
2017-08-18 Ner Poddębice 2:1 Pelikan II Łowicz zobacz ›
2017-08-13 Pelikan II Łowicz 3:1 Boruta Zgierz zobacz ›
2017-08-13 GKS II Bełchatów 2:3 Włókniarz Zelów zobacz ›
2017-08-13 LKS Kwiatkowice 5:2 KS Kutno zobacz ›
2017-08-13 Orkan Buczek 3:3 Ner Poddębice zobacz ›
2017-08-12 KS Paradyż 5:1 Pilica Przedbórz relacja ›
2017-08-12 Zjednoczeni Bełchatów 0:8 Unia Skierniewice zobacz ›
2017-08-12 Stal Niewiadów 0:2 Ceramika Opoczno zobacz ›
2017-08-12 Zjednoczeni Stryków 10:0 Zawisza Pajęczno zobacz ›
2017-08-12 Warta Działoszyn 4:1 Omega Kleszczów zobacz ›

Buttony

Reklama

Zegar

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

GKS II BełchatówPilica Przedbórz
GKS II Bełchatów 1:2 Pilica Przedbórz
2018-06-16, 17:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Statystyki drużyny

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 35

Zczuba.tv

Wyszukiwarka