MKS - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • III liga!!!!!!!!!!!!!!!! Tylko Pilica!!!!
  • Aktualności:
  • 2018-03-24 19 kolejka
  • 2018-03-14 Inauguracja odwołana
  • 2017-09-03 Przed nami mecz pucharowy
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Orkan Buczek - GKS II Bełchatów 1:0
  • Pilica Przedbórz - Unia Skierniewice 0:4
  • Włókniarz Zelów - Omega Kleszczów 1:2
  • Zjednoczeni Stryków - KS Paradyż 3:0
  • Ceramika Opoczno - KS Kutno 2:0
  • Zawisza Pajęczno - LKS Kwiatkowice 0:1
  • Boruta Zgierz - Warta Działoszyn 1:2
  • Ner Poddębice - Zjednoczeni Bełchatów 3:0
  • Pelikan II Łowicz - Stal Niewiadów 0:2
  •        

Logowanie

Najnowsza galeria

Pilica - ŁKS
Ładowanie...

Wyniki

Ostatnia kolejka 29
Orkan Buczek 1:0 GKS II Bełchatów
Pilica Przedbórz 0:4 Unia Skierniewice
Włókniarz Zelów 1:2 Omega Kleszczów
Zjednoczeni Stryków 3:0 KS Paradyż
Ceramika Opoczno 2:0 KS Kutno
Zawisza Pajęczno 0:1 LKS Kwiatkowice
Boruta Zgierz 1:2 Warta Działoszyn
Ner Poddębice 3:0 Zjednoczeni Bełchatów
Pelikan II Łowicz 0:2 Stal Niewiadów

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 125, wczoraj: 139
ogółem: 2 336 683

statystyki szczegółowe

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Kalendarium

27

05-2018

niedziela

28

05-2018

pon.

29

05-2018

wtorek

30

05-2018

środa

Pilica Przedbórz - Zjednoczeni Bełchatów - 17:00

31

05-2018

czwartek

26 urodziny obchodzi Wypych Krzysztof

01

06-2018

piątek

02

06-2018

sobota

Kontakty

Sport.pl

Kadra

Kadra - statystyki dla spotkań ligowych

Zdjęcie kadry

Kliknij na nazwisko gracza, by uzyskać szczegółowe informacje.
Aby posortować tabelę wg wybranego kryterium - kliknij w tytuł kolumny.
Lp. Imię i nazwisko Pozycja Me. Br. As. Z.M. ??ta kartka czerwona kartka Łącznie
czas gry
Czas gry
/mecz
1. Paprocki Krystian bramkarz 5 0 0 0 0 0 450 90
2. Lewandowski Michał bramkarz 17 0 0 0 0 0 1527 90
3. Perliński Łukasz obrońca 10 0 0 0 0 0 900 90
4. Wypych Tomasz obrońca 8 1 0 0 0 0 549 69
5. Wypych Krzysztof obrońca 5 0 0 0 0 0 307 62
6. Saliński Tomasz obrońca/pomocnik 3 0 0 0 0 0 25 9
7. Kucharski Artur obrońca/pomocnik 25 7 0 0 2 0 1445 58
8. Jończyk Marek obrońca/pomocnik 20 2 0 0 2 0 1756 88
9. Kornacki Przemysław obrońca/pomocnik 23 7 0 0 3 0 1975 86
10. Wawszczak Mateusz pomocnik 8 1 0 0 0 0 323 41
11. Brych Marek pomocnik/napastnik 22 1 0 0 0 0 1115 51
12. Ruszkiewicz Krzysztof pomocnik/napastnik 13 1 0 0 0 0 716 56
13. De Castro Edmar pomocnik/napastnik 8 1 0 0 0 0 596 75
14. Stolarski Janusz pomocnik/napastnik 16 1 0 0 4 1 836 53
15. Potakowski Daniel pomocnik/napastnik 26 7 0 0 0 0 2319 90
16. Rakowski Marcin pomocnik/napastnik 24 4 0 0 4 0 2160 90
17. Janowski Dawid napastnik 21 1 0 0 5 0 1764 84
18. Lizińczyk Dawid napastnik 20 0 0 0 1 0 1745 88
19. Majewski Wiktor napastnik 22 8 0 0 1 0 1575 72

Sztab szkoleniowy

Lp. Imię i nazwisko Funkcja
1. Marchewka Grzegorz kierownik drużyny
2. Rabenda Rafał prezes
3. Cecot Edward trener

Zawodnicy już nie grający

Lp. Imię i nazwisko Pozycja Me. Br. As. żółta kartka czerwona kartka łącznie
czas gry
Czas gry
/mecz
1. Kujawski Kamil obrońca 3 0 0 1 0 194 65
2. Motyka Sebastian pomocnik/napastnik 5 0 0 0 0 199 40
3. Nowakowski Adam bramkarz 3 0 0 1 0 270 90
4. Glenda Damian napastnik 10 0 0 1 0 260 26
5. Urbański Grzegorz obrońca/pomocnik 1 0 0 0 0 19 19
6. Janiec Paweł obrońca 1 0 0 0 0 3 3
7. Aleksandrowicz Jakub pomocnik 5 0 0 2 0 284 57
8. Lorek Bartosz napastnik 2 0 0 0 0 94 47
9. Kos Krystian napastnik 13 0 0 1 0 674 52
10. Balcerek Wiktor bramkarz 1 0 0 0 0 8 8
11. Selamolela Alistair obrońca/pomocnik 11 0 0 0 0 797 73

Buttony

Reklama

Zegar

Najbliższe spotkanie

Pilica PrzedbórzZjednoczeni Bełchatów
Pilica Przedbórz   Zjednoczeni Bełchatów
2018-05-30, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Pilica PrzedbórzUnia Skierniewice
Pilica Przedbórz 0:4 Unia Skierniewice
2018-05-18, 18:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Statystyki drużyny

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 30
LKS Kwiatkowice - Pilica Przedbórz
KS Paradyż - Orkan Buczek
Warta Działoszyn - Ner Poddębice
Stal Niewiadów - Boruta Zgierz
Omega Kleszczów - Ceramika Opoczno
KS Kutno - Zjednoczeni Stryków
Unia Skierniewice - Włókniarz Zelów
Zjednoczeni Bełchatów - Zawisza Pajęczno
GKS II Bełchatów - Pelikan II Łowicz

Zczuba.tv

Wyszukiwarka