ZIMA 2015
1. Pilica Koniecpol - Pilica odwołany
30 stycznia w Lelowie godzina 18:00
2. Wierna Małogoszcz - Pilica 3:0
7 lutego w Końskich godzina 10:00
3. GLKS Fałków - Pilica odwołany
11 lutego
4. Partyzant Radoszyce - Pilica 5:0
13 lutego w Końskich godzina 17:00
5. Omega Kleszczów - Pilica 1:3
18 lutego w Kleszczowie godzina 17:00
6. GUKS Gorzkowice - Pilica 2:2
21 lutego w Gorzkowicach godzina 11:00
7. Zjednoczeni Bełchatów - Pilica 3:2
28 lutego w Kleszczowie godzina 17:00
8. Neptun Końskie - Pilica 1:2
4 marca w Końskich godzina 18:00
ZIMA 2014
1. Partyzant Radoszyce - Pilica 3:2
24 stycznia w Kielcach godzina 17:00
2. Neptun Końskie - Pilica 1:1
6 lutego w Końskich godzina 18:00
3. Orlicz Suchedniów - Pilica 1:0
11 lutego w Końskich godzina 18:00
4. Polonia Piotrków Trybunalski - Pilica 2:2
16 lutego w Bełchatowie godzina 12:00
5. Orzeł Kiedrzyn - Pilica 3:1
20 lutego w Częstochowie
6. Zjednoczeni Bełchatów - Pilica 1:1
22 lutego w Bełchatowie
7. Hetman Włoszczowa - Pilica 1:2
1 marca we Włoszczowie godzina 11:00
8. GUKS Gorzkowice - Pilica 1:1
8 marca
9. UKS SMS Łódź - Pilica
15 marca
LATO 2013
1. Lotnik Kościelec - Pilica odwołany
20 lipca
2. Partyzant Radoszyce - Pilica 4:1
24 lipca w Radoszycach godzina 17:00
3. Polonia Piotrków Trybunalski - Pilica 4:3
27 lipca godzina 10:00
4. GUKS Gorzkowice - Pilica 4:1
31 lipca godzina 18:00
5. Hetman Włoszczowa - Pilica 4:2
3 sierpnia godzina 17:00
6. Zjednoczeni Bełchatów - Pilica odwołany
7 sierpnia
7. UKS SMS Łódź (juniorzy) - Pilica
10 sierpnia godzina 12:00
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ZIMA 2013
1. Omega Kleszczów (III liga) - Pilica 3:2
26 stycznia w Kleszczowie godzina 13:00
2. Astoria Szczerców (kl. O) - Pilica 1:2
3 lutego w Bełchatowie godzina 10:00
3. KS Poświętne - Pilica 1:1
8 lutego w Końskich godzina 18:30
4. Partyzant Radoszyce (IV liga) - Pilica 2:1
15 lutego w Końskich
5. Czarni Rząśnia (kl. O) - Pilica 3:0
16 lutego
6. Jutrzenka Warta - Pilica 0:2
23 lutego w Sieradzu godzina 13:00
7. Pogoń Zduńska Wola - Pilica 3:4
27 lutego w Zduńskiej Woli godzina 18:00
8. Hetman Włoszczowa (IV liga) - Pilica 2:2
2 marca we Włoszczowie godzina 12:00
9. Polonia Piotrków Trybunalski (kl. O) - Pilica 2:2
9 marca w Piotrkowie Trybunalskim godzina 11:00
10. GKS Bełchatów ME - Pilica 6:0
17 marca w Bełchatowie godzina 12:00
11. Ceramika Opoczno - Pilica 3:6
24 marca w Końskich godzina 12:00
12. Partyzant Radoszyce - Pilica 2:3
28 marca w Końskich godzina 19:00
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
LATO 2012
1. Boruta Zgierz - Pilica 2:5 14 lipca w Dobromierzu godzina 13:00
2. Pilica Koniecpol (IV liga) - Pilica 4:2 21 lipca w Koniecpolu godzina 16:00
3. Omega Kleszczów (III liga) - Pilica 0:1 25 lipca w Wolicy godzina 17:00
4. Hetman Włoszczowa (IV liga) - Pilica 3:0 1 sierpnia we Włoszczowie godzina 17:30
5. Jutrzenka Warta - Pilica 4:2 4 sierpnia w Warcie godzina 17:00
6. Partyzant Radoszyce (IV liga) - Pilica 8 sierpnia w Radoszycach ODWOŁANY
7. MLKS Konopnica (kl. O) - Pilica 11 sierpnia miejsce do ustalenia ODWOŁANY
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sparingów Pilicy przed rundą wiosenną sezonu 2011/2012:
1. UKS SMS Łódź - Pilica 3:1 20 stycznia 2012 (piątek) godz. 18
2. Pilica - Partyzant Radoszyce (IV liga) 2:2 27 stycznia 2012 (piątek) godz. 18 w Końskich
3. Skra Częstochowa (III liga) - Pilica 5:0 1 luty 2012 (środa) godz. 15
4. LUKS Gomunice (kl. O) - ODWOŁANY 3 luty 2012 (piątek) godz. 16 w Częstochowie
5. Pilica - Warta Działoszyn 0:0 10 luty 2012 (piątek) godz. 16 w Częstochowie
6. Neptun Końskie (kl. O) - Pilica 0:3 18 luty 2012 (sobota) godz. 11
7. Omega Kleszczów (III liga) - Pilica 3:2 24 luty 2012 (piątek) godz. 17
8. Hetman Włoszczowa (IV liga) - ODWOŁANY 29 luty 2012 (środa) - godzina i miejsce do ustalenia
9. Pilica - Partyzant Radoszyce (IV liga) 3:1 4 marca 2012 (niedziela) w Końskich godz. 11
10. Jutrzenka Warta (kl. O) - ODWOŁANY 9 marca 2012 w Sieradzu - godz. 19
11. LUKS Gomunice (kl. O) - Pilica 0:6 13 marca 2012 (wtorek) - godz. 16