MKS - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • III liga!!!!!!!!!!!!!!!! Tylko Pilica!!!!
  • Aktualności:
  • 2018-03-24 19 kolejka
  • 2018-03-14 Inauguracja odwołana
  • 2017-09-03 Przed nami mecz pucharowy
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Ner Poddębice - Pogoń Zduńska Wola (b) 2:1
  • Stal Niewiadów - LKS Kwiatkowice 0:1
  • Pilica Przedbórz - Warta Sieradz (s) 0:1
  • Boruta Zgierz - Warta Działoszyn 2:2
  • Omega Kleszczów - KS Kutno 2:3
  • Ceramika Opoczno - Andrespolia Wiśniowa Góra (b) 0:2
  • Zjednoczeni Stryków - RKS Radomsko (b) 0:2
  • Pelikan II Łowicz - Włókniarz Zelów 1:0
  •        

Logowanie

Najnowsza galeria

Pilica - ŁKS
Ładowanie...

Wyniki

Ostatnia kolejka 6
Ner Poddębice 2:1 Pogoń Zduńska Wola (b)
Stal Niewiadów 0:1 LKS Kwiatkowice
Pilica Przedbórz 0:1 Warta Sieradz (s)
Boruta Zgierz 2:2 Warta Działoszyn
Omega Kleszczów 2:3 KS Kutno
Ceramika Opoczno 0:2 Andrespolia Wiśniowa Góra (b)
Zjednoczeni Stryków 0:2 RKS Radomsko (b)
Pelikan II Łowicz 1:0 Włókniarz Zelów

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 289, wczoraj: 275
ogółem: 2 372 949

statystyki szczegółowe

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Kalendarium

18

09-2018

wtorek

19

09-2018

środa

20

09-2018

czwartek

21

09-2018

piątek

22

09-2018

sobota

18 urodziny obchodzi Aleksandrowicz Jakub

23

09-2018

niedziela

24

09-2018

pon.

Kontakty

Sport.pl

Sparingi

ZIMA 2015

 

1. Pilica Koniecpol - Pilica odwołany
 
30 stycznia w Lelowie godzina 18:00
 
2. Wierna Małogoszcz - Pilica 3:0
 
7 lutego w Końskich godzina 10:00
 
3. GLKS Fałków - Pilica odwołany
 
11 lutego
 
4. Partyzant Radoszyce - Pilica 5:0
 
13 lutego w Końskich godzina 17:00
 
5. Omega Kleszczów - Pilica 1:3
 
18 lutego w Kleszczowie godzina 17:00
 
6. GUKS Gorzkowice - Pilica 2:2
 
21 lutego w Gorzkowicach godzina 11:00
 
7. Zjednoczeni Bełchatów - Pilica 3:2
 
28 lutego w Kleszczowie godzina 17:00
 
8. Neptun Końskie - Pilica 1:2
 
4 marca w Końskich godzina 18:00
 
 

ZIMA 2014

 

1. Partyzant Radoszyce - Pilica 3:2
 
24 stycznia w Kielcach godzina 17:00
 
2. Neptun Końskie - Pilica 1:1
 
6 lutego w Końskich godzina 18:00
 
3. Orlicz Suchedniów - Pilica 1:0
 
11 lutego w Końskich godzina 18:00
 
4. Polonia Piotrków Trybunalski - Pilica 2:2
 
16 lutego w Bełchatowie godzina 12:00
 
5. Orzeł Kiedrzyn - Pilica 3:1
 
20 lutego w Częstochowie
 
6. Zjednoczeni Bełchatów - Pilica 1:1
 
22 lutego w Bełchatowie
 
7. Hetman Włoszczowa - Pilica 1:2
 
1 marca we Włoszczowie godzina 11:00
 
8. GUKS Gorzkowice - Pilica 1:1
 
8 marca
 
9. UKS SMS Łódź - Pilica
 
15 marca

 


 

LATO 2013

 
 
1. Lotnik Kościelec - Pilica odwołany
 
20 lipca
 
 
2. Partyzant Radoszyce - Pilica 4:1
 
24 lipca w Radoszycach godzina 17:00
 
 
3. Polonia Piotrków Trybunalski - Pilica 4:3
 
27 lipca godzina 10:00
 
 
4. GUKS Gorzkowice - Pilica 4:1
 
31 lipca godzina 18:00
 
 
5. Hetman Włoszczowa - Pilica 4:2
 
3 sierpnia godzina 17:00
 
 
6. Zjednoczeni Bełchatów - Pilica odwołany
 
7 sierpnia
 
 
7. UKS SMS Łódź (juniorzy) - Pilica
 
10 sierpnia godzina 12:00
 
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
ZIMA 2013
 
 
1. Omega Kleszczów (III liga) - Pilica 3:2
26 stycznia w Kleszczowie godzina 13:00
 
2. Astoria Szczerców (kl. O) - Pilica 1:2
3 lutego w Bełchatowie godzina 10:00
 
3. KS Poświętne - Pilica 1:1
8 lutego w Końskich godzina 18:30
 
4. Partyzant Radoszyce (IV liga) - Pilica 2:1
15 lutego w Końskich
 
5. Czarni Rząśnia (kl. O) - Pilica 3:0
16 lutego
 
6. Jutrzenka Warta - Pilica 0:2
23 lutego w Sieradzu godzina 13:00
 
7. Pogoń Zduńska Wola - Pilica 3:4
27 lutego w Zduńskiej Woli godzina 18:00
 
8. Hetman Włoszczowa (IV liga) - Pilica 2:2
2 marca we Włoszczowie godzina 12:00
 
9. Polonia Piotrków Trybunalski (kl. O) - Pilica 2:2
9 marca w Piotrkowie Trybunalskim godzina 11:00
 
10. GKS Bełchatów ME - Pilica 6:0
17 marca w Bełchatowie godzina 12:00
 
11. Ceramika Opoczno - Pilica 3:6
24 marca w Końskich godzina 12:00
 
12. Partyzant Radoszyce - Pilica 2:3
28 marca w Końskich godzina 19:00

 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
LATO 2012
 
 
1. Boruta Zgierz - Pilica 2:5 14 lipca w Dobromierzu godzina 13:00
 
2. Pilica Koniecpol (IV liga) - Pilica 4:2 21 lipca w Koniecpolu godzina 16:00
 
3. Omega Kleszczów (III liga) - Pilica 0:1 25 lipca w Wolicy godzina 17:00
 
4. Hetman Włoszczowa (IV liga) - Pilica 3:0 1 sierpnia we Włoszczowie godzina 17:30
 
5. Jutrzenka Warta - Pilica 4:2 4 sierpnia w Warcie godzina 17:00
 
6. Partyzant Radoszyce (IV liga) - Pilica 8 sierpnia w Radoszycach ODWOŁANY
 
7. MLKS Konopnica (kl. O) - Pilica 11 sierpnia miejsce do ustalenia ODWOŁANY
 
 
 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Lista sparingów Pilicy przed rundą wiosenną sezonu 2011/2012:
 
1. UKS SMS Łódź - Pilica 3:1 20 stycznia 2012 (piątek) godz. 18
 
2. Pilica - Partyzant Radoszyce (IV liga)  2:2  27 stycznia 2012 (piątek) godz. 18 w Końskich
 
3. Skra Częstochowa (III liga) - Pilica 5:0 1 luty 2012 (środa) godz. 15
 
4. LUKS Gomunice (kl. O) - ODWOŁANY 3 luty 2012 (piątek) godz. 16 w Częstochowie
 
5. Pilica - Warta Działoszyn 0:0  10 luty 2012 (piątek) godz. 16 w Częstochowie
 
6. Neptun Końskie (kl. O) - Pilica 0:3 18 luty 2012 (sobota) godz. 11
 
7. Omega Kleszczów (III liga) - Pilica 3:2 24 luty 2012 (piątek) godz. 17
 
8. Hetman Włoszczowa (IV liga) - ODWOŁANY 29 luty 2012 (środa) - godzina i miejsce do ustalenia
 
9. Pilica - Partyzant Radoszyce (IV liga) 3:1 4 marca 2012 (niedziela) w Końskich godz. 11
 
10. Jutrzenka Warta (kl. O) - ODWOŁANY 9 marca 2012 w Sieradzu - godz. 19
 
11. LUKS Gomunice (kl. O) - Pilica 0:6 13 marca 2012 (wtorek) - godz. 16

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Buttony

Reklama

Zegar

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Pilica PrzedbórzWarta Sieradz (s)
Pilica Przedbórz 0:1 Warta Sieradz (s)
2018-09-08, 17:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Statystyki drużyny

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 7
Warta Sieradz (s) - Omega Kleszczów
Orkan Buczek - Zjednoczeni Stryków
LKS Kwiatkowice - Ceramika Opoczno
Włókniarz Zelów - Ner Poddębice
Pogoń Zduńska Wola (b) - Boruta Zgierz
RKS Radomsko (b) - Stal Niewiadów
KS Kutno - Pelikan II Łowicz
Andrespolia Wiśniowa Góra (b) - Pilica Przedbórz

Zczuba.tv

Wyszukiwarka