MKS - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • III liga!!!!!!!!!!!!!!!! Tylko Pilica!!!!
  • Aktualności:
  • 2017-09-03 Przed nami mecz pucharowy
  • 2017-08-22 Zmiana
  • 2017-06-14 37 kolejka
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Omega Kleszczów - Boruta Zgierz 1:3
  • Włókniarz Zelów - Zawisza Pajęczno 2:0
  • Stal Niewiadów - GKS II Bełchatów 4:1
  • Warta Działoszyn - KS Paradyż 4:4
  • Zjednoczeni Bełchatów - Zjednoczeni Stryków 0:3
  • Unia Skierniewice - Pelikan II Łowicz 3:0
  • Ceramika Opoczno - Ner Poddębice 0:1
  • LKS Kwiatkowice - Orkan Buczek 1:1
  • KS Kutno - Pilica Przedbórz 3:2
  •        

Logowanie

Najnowsza galeria

Pilica - ŁKS
Ładowanie...

Wyniki

Ostatnia kolejka 8
Omega Kleszczów 1:3 Boruta Zgierz
Włókniarz Zelów 2:0 Zawisza Pajęczno
Stal Niewiadów 4:1 GKS II Bełchatów
Warta Działoszyn 4:4 KS Paradyż
Zjednoczeni Bełchatów 0:3 Zjednoczeni Stryków
Unia Skierniewice 3:0 Pelikan II Łowicz
Ceramika Opoczno 0:1 Ner Poddębice
LKS Kwiatkowice 1:1 Orkan Buczek
KS Kutno 3:2 Pilica Przedbórz

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 120, wczoraj: 205
ogółem: 2 252 619

statystyki szczegółowe

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Kalendarium

22

09-2017

piątek

17 urodziny obchodzi Aleksandrowicz Jakub

23

09-2017

sobota

Pilica Przedbórz - Włókniarz Zelów - 16:30

24

09-2017

niedziela

25

09-2017

pon.

26

09-2017

wtorek

27

09-2017

środa

28

09-2017

czwartek

Kontakty

Sport.pl

Transfery

               


 

TRANSFERY

 

Lato 2014

Odchodzą:

1. Bartosz Przytarski

2. Oleksij Shram

3. Oleksij Cherkasyn

4. Aleksandr Lozniak

5. Andrii Sucheczkij

6. Marek Woźniak

 

 

Przychodzą:

1. Mateusz Stańczyk (LKS Żarnów)

2. Jakub Pietrykowski (Concordia Piotrków Trybunalski)

3. Damian Głowacki (Polonia Piotrków Trybunalski)

4. Dawid Janowski (powrót po kontuzji)

5. Mateusz Dobrzański

6. Kamil Kujawski (SMS Łódź)

7. Radosław Karasiński (Raków Częstochowa)

 

Zima 2014

Odchodzą:

1. Roman Babin

2. Rafał Barabasz

3. Mateusz Dobrzański

4. Michał Dzwonkowski

5. Wojciech Golik

6. Bartłomiej Grala

7. Dawid Janowski

8. Tomasz Kryński

9. Sławomir Makowski

 

Przychodzą:

1. Bartosz Przytarski (GKS Kluczewsko)

2. Cezary Robak (Ceramika Opoczno)

3. Janusz Stolarski (Concordia Piotrków Trybunalski)

4. Oleksij Shram

5. Oleksij Cherkasyn

6. Aleksandr Lozniak

 

LATO 2013

Odchodzą:

1. Damian Głowacki (Polonia Piotrków Trybunalski)

2. Marcin Rakowski (GKS Bełchatów)

3. Klaudiusz Glistak (szuka klubu)

 

Przychodzą:

1. Tomasz Kryński (Ceramika Opoczno)

2. Bartłomiej Grala (Tur Turek)

3. Rafał Barabasz (wychowanek)

 

 

ZIMA 2013

 

Odchodzą:

1. Sebastian Balcerek

2. Konrad Krawczyk (Ruch Chrzanowice)

3. Aleksander Ślęzak (Omega Kleszczów - wypożyczenie)

4. Maciej Strojkowski

 

Przychodzą:

1. Mateusz Dobrzański (Jutrzenka Warta)

2. Roman Babin (UKR, Hetman Włoszczowa)

3. Erwin Stępień (Ceramika Opoczno)

4. Marcin Rakowski (wychowanek)

5. Bartłomiej Madej (LKS Mierzyn)

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

LATO 2012

Odchodzą:

1. Przemysław Korytkowski (wyjazd za granicę)

2. Marcin Pająk (Zawisza Rzgów)

3. Przemysław Kornacki (Mechanik Radomsko)

 

Przychodzą:

1. Michał Dzwonkowski (wznowił karierę)

2. Klaudiusz Glistak (Stadion Śląski Chorzów)

3. Sławomir Makowski (Mechanik Radomsko)

4. Marek Woźniak (Mechanik Radomsko)

5. Jakub Nowicki (wychowanek)

6. Michał Młynarczyk (wychowanek)


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------


                                2011/2012
                                WIOSNA

 Przybyli:

Damian Głowacki (Concordia Piotrków Tryb.)

Aleksander Ślęzak (Widzew II Łódź)

Krystian Bielecki 
       

  Ubyli: 

Pawel Jermakow

Dariusz Frączyk (Mechanik Radomsko)

Dawid Lizińczyk (Ursus Warszawa)

Dawid Porwik

Michał Bała (Omega Kleszczów)

Artur Fira (KS Zieleń Żelisławice)

Bartłomiej Grala (GLKS Dłutów)

 

 

 

 

 

 

Buttony

Reklama

Zegar

Najbliższe spotkanie

Pilica PrzedbórzWłókniarz Zelów
Pilica Przedbórz   Włókniarz Zelów
2017-09-23, 16:30:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

KS KutnoPilica Przedbórz
KS Kutno 3:2 Pilica Przedbórz
2017-09-17, 16:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Statystyki drużyny

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 9
Ner Poddębice - Omega Kleszczów
Pilica Przedbórz - Włókniarz Zelów
KS Paradyż - Stal Niewiadów
Boruta Zgierz - Unia Skierniewice
Zjednoczeni Stryków - Warta Działoszyn
Orkan Buczek - Zjednoczeni Bełchatów
Zawisza Pajęczno - Ceramika Opoczno
GKS II Bełchatów - KS Kutno
Pelikan II Łowicz - LKS Kwiatkowice

Zczuba.tv

Wyszukiwarka