MKS - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • III liga!!!!!!!!!!!!!!!! Tylko Pilica!!!!
  • Aktualności:
  • 2017-05-06 29 kolejka
  • 2017-04-29 27 kolejka
  • 2017-03-18 21 kolejka
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • LKS Kwiatkowice - Zjednoczeni Stryków 1:2
  • KS Paradyż - Warta Sieradz 0:3
  • Omega Kleszczów - Warta Działoszyn 3:1
  • Ceramika Opoczno - Zawisza Pajęczno 1:2
  • Zawisza Rzgów - Polonia Piotrków Trybunalski 4:1
  • KS Kutno - Ner Poddębice 0:3
  • Unia Skierniewice - Włókniarz Zelów 3:3
  • Jutrzenka Warta - Mechanik Radomsko 0:2
  • GKS II Bełchatów - Pilica Przedbórz 7:1
  • Zjednoczeni Bełchatów - Andrespolia Wiśniowa Góra 5:0
  •        

Logowanie

Najnowsza galeria

Pilica - ŁKS
Ładowanie...

Wyniki

Ostatnia kolejka 32
LKS Kwiatkowice 1:2 Zjednoczeni Stryków
KS Paradyż 0:3 Warta Sieradz
Omega Kleszczów 3:1 Warta Działoszyn
Ceramika Opoczno 1:2 Zawisza Pajęczno
Zawisza Rzgów 4:1 Polonia Piotrków Trybunalski
KS Kutno 0:3 Ner Poddębice
Unia Skierniewice 3:3 Włókniarz Zelów
Jutrzenka Warta 0:2 Mechanik Radomsko
GKS II Bełchatów 7:1 Pilica Przedbórz
Zjednoczeni Bełchatów 5:0 Andrespolia Wiśniowa Góra

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 223, wczoraj: 278
ogółem: 2 217 012

statystyki szczegółowe

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Kalendarium

27

05-2017

sobota

Mechanik Radomsko - Pilica Przedbórz - 17:00

28

05-2017

niedziela

29

05-2017

pon.

30

05-2017

wtorek

31

05-2017

środa

Pilica Przedbórz - Andrespolia Wiśniowa Góra - 18:00

01

06-2017

czwartek

02

06-2017

piątek

Kontakty

Sport.pl

Transfery

               


 

TRANSFERY

 

Lato 2014

Odchodzą:

1. Bartosz Przytarski

2. Oleksij Shram

3. Oleksij Cherkasyn

4. Aleksandr Lozniak

5. Andrii Sucheczkij

6. Marek Woźniak

 

 

Przychodzą:

1. Mateusz Stańczyk (LKS Żarnów)

2. Jakub Pietrykowski (Concordia Piotrków Trybunalski)

3. Damian Głowacki (Polonia Piotrków Trybunalski)

4. Dawid Janowski (powrót po kontuzji)

5. Mateusz Dobrzański

6. Kamil Kujawski (SMS Łódź)

7. Radosław Karasiński (Raków Częstochowa)

 

Zima 2014

Odchodzą:

1. Roman Babin

2. Rafał Barabasz

3. Mateusz Dobrzański

4. Michał Dzwonkowski

5. Wojciech Golik

6. Bartłomiej Grala

7. Dawid Janowski

8. Tomasz Kryński

9. Sławomir Makowski

 

Przychodzą:

1. Bartosz Przytarski (GKS Kluczewsko)

2. Cezary Robak (Ceramika Opoczno)

3. Janusz Stolarski (Concordia Piotrków Trybunalski)

4. Oleksij Shram

5. Oleksij Cherkasyn

6. Aleksandr Lozniak

 

LATO 2013

Odchodzą:

1. Damian Głowacki (Polonia Piotrków Trybunalski)

2. Marcin Rakowski (GKS Bełchatów)

3. Klaudiusz Glistak (szuka klubu)

 

Przychodzą:

1. Tomasz Kryński (Ceramika Opoczno)

2. Bartłomiej Grala (Tur Turek)

3. Rafał Barabasz (wychowanek)

 

 

ZIMA 2013

 

Odchodzą:

1. Sebastian Balcerek

2. Konrad Krawczyk (Ruch Chrzanowice)

3. Aleksander Ślęzak (Omega Kleszczów - wypożyczenie)

4. Maciej Strojkowski

 

Przychodzą:

1. Mateusz Dobrzański (Jutrzenka Warta)

2. Roman Babin (UKR, Hetman Włoszczowa)

3. Erwin Stępień (Ceramika Opoczno)

4. Marcin Rakowski (wychowanek)

5. Bartłomiej Madej (LKS Mierzyn)

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

LATO 2012

Odchodzą:

1. Przemysław Korytkowski (wyjazd za granicę)

2. Marcin Pająk (Zawisza Rzgów)

3. Przemysław Kornacki (Mechanik Radomsko)

 

Przychodzą:

1. Michał Dzwonkowski (wznowił karierę)

2. Klaudiusz Glistak (Stadion Śląski Chorzów)

3. Sławomir Makowski (Mechanik Radomsko)

4. Marek Woźniak (Mechanik Radomsko)

5. Jakub Nowicki (wychowanek)

6. Michał Młynarczyk (wychowanek)


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------


                                2011/2012
                                WIOSNA

 Przybyli:

Damian Głowacki (Concordia Piotrków Tryb.)

Aleksander Ślęzak (Widzew II Łódź)

Krystian Bielecki 
       

  Ubyli: 

Pawel Jermakow

Dariusz Frączyk (Mechanik Radomsko)

Dawid Lizińczyk (Ursus Warszawa)

Dawid Porwik

Michał Bała (Omega Kleszczów)

Artur Fira (KS Zieleń Żelisławice)

Bartłomiej Grala (GLKS Dłutów)

 

 

 

 

 

 

Buttony

Reklama

Zegar

Najbliższe spotkanie

Mechanik RadomskoPilica Przedbórz
Mechanik Radomsko   Pilica Przedbórz
2017-05-27, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

GKS II BełchatówPilica Przedbórz
GKS II Bełchatów 7:1 Pilica Przedbórz
2017-05-21, 11:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Statystyki drużyny

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 33
Ner Poddębice - Ceramika Opoczno
Andrespolia Wiśniowa Góra - Jutrzenka Warta
Warta Działoszyn - Unia Skierniewice
Polonia Piotrków Trybunalski - KS Paradyż
Zawisza Rzgów - GKS II Bełchatów
Warta Sieradz - Omega Kleszczów
Mechanik Radomsko - Pilica Przedbórz
Zawisza Pajęczno - LKS Kwiatkowice
Włókniarz Zelów - KS Kutno
Zjednoczeni Stryków - Zjednoczeni Bełchatów

Zczuba.tv

Wyszukiwarka