Mecz o wszystko!

• autor: Admin, 2009-05-08 08:43

Jeżeli „Pilica” w jutrzejszym meczu z Łaskiem nie zdobędzie kompletu punktów to bliżej będzie nam do okręgówki niż do pozostania w IV lidze!

Po kompromitującej porażce w Rząśni każdy kolejny mecz naszej drużyny będzie „meczem o życie”. Tym bardziej, że naszą drużynę czekają jeszcze trzy ciężkie mecze z drużynami z czołówki, czyli Strykowem, Zelowem oraz Zduńską Wolą. Drużyną, która może sobie już grać spokojnie jest dopiero zespół „Czarnych” Rząśnia. Wszystkie pozostałe drużyny od 10 do 14 miejsca będą walczyły o utrzymanie w IV lidze. Tym bardziej, że różnica między 14 zespołem a 10 wynosi jedynie 4 punkty. Zespoły poniżej 14 miejsca mają już za dużą stratę i ich szanse na utrzymanie są znikome. Terminarz gier zespołów bezpośrednio walczących o utrzymanie jest następujący:

„Pilica” zagra z: Łaskiem(d), Strykowem(w), Zelowem(d), Zduńską Wolą(w), Zgierzem(d), Parzęczewem(w), SMS (d), Skierniewicami(d),Kolejarzem(W).

Łask zagra z: „Pilicą”(w), Kolejarzem Łódź(d), Zawiszą Rzgów(w), Pelikanem II(d), Astrą Zduny(w), Zawiszą Pajęczno(d),Galewicami(w), Opocznem(d),Paradyzem(Paradyzem).

„Kolejarz” zagra z: Czarnymi(d), Łaskiem(w), Strykowem(d), Zelowem(w), Zduńską Wolą(d), Zgierzem(w), Parzęczewem(d), SMS(w), Pilicą(d).

Skierniewice zagrają z: Zawiszą Pajęczno(d), Zgierzem(w), Galewicami(d), Parzęczewem(w), Opocznem(d), SMS(w), Paradyżem(d), Pilicą(w), Czarnymi(d).

SMS zagra z: Strykowem(d), Zelowem(w), Zduńską Wolą(d), Zgierzem(w), Parzęczewem(d), Skierniewicami(d), Pilicą(w), Kolejarzem(d), Zawiszą Rzgów(w).

Zawisza Pajęczno zagra z: Skierniewicami(d), Galewicami(w), Opocznem(d), Paradyzem(w), Czarnymi(d), Łaskiem(w), Strykowem(d), Zelowem(w), Zduńską Wolą(d).

Jak widać wszystkie zespoły maja jeszcze do rozegrania zarówno mecze z drużynami walczącymi o awans jak i walczącymi o utrzymanie. Jednak najcięższy wydaje się terminarz „Zawiszy” Pajęczno, która ma mecze prawie z samą czołówką.

Patrząc na tabelę oraz na terminarz każdy punkt może przesądzić o utrzymaniu lub spadku. Jeśli chodzi o naszego jutrzejszego przeciwnika ,czyli Łask, to biorąc pod uwagę wygrane mecze wyjazdowe ma taki sam bilans jak „Pilica”, czyli 2 zwycięstwa. Łask jest drużyną, która traci bardzo dużo bramek na wyjazdach, ich średnia straconych goli w meczach wyjazdowych wynosi prawie 3 bramki na mecz. Jeśli chodzi o bramki strzelone, to „Pogoń” strzela na wyjazdach jedną bramkę na mecz, czyli………… tyle ile „Pilica” średnio traci w meczach na własnym boisku. Więc jeśli by zawierzyć statystykom to w jutrzejszym meczu najbardziej prawdopodobny jest wynik 1:1 (ponieważ „Pilica” na własnym boisku strzela średnio 1 bramkę na mecz), ale taki rezultat nie wchodzi w grę, jeśli chcemy realnie myśleć o utrzymaniu.

Nasza drużyna w jutrzejszym meczu powinna zagrać w optymalnym zestawieniu. W naszej drużynie nikt nie pauzuje za kartki ani nie jest kontuzjowany. Do składu powróci Sebastian Mysłek, od którego gry w jutrzejszym meczu będzie dużo zależało. „Pilica” będzie musiała zaatakować, w związku z tym będzie musiała uważać na kontrataki, a za ich rozbijanie w naszej drużynie w dużym stopniu odpowiada Sebastian. Jutrzejszy mecz jest bardzo ważny i każdy zdaje sobie z tego sprawę zarówno zawodnicy jak i kibice, których miejmy nadzieję jutro na meczu nie zabraknie!!!

Przed meczem seniorów o godzinie 13 swoje spotkanie rozegrają juniorzy z rocznika 1996. Ich przeciwnikiem będzie zespół „Concordii” Piotrków Trybunalski. Serdecznie zapraszamy!!!

autor: jada6592 2009-05-08 10:42:58

Profil jada6592 w Futbolowo Jazda panowie ! Bedzie 2-0 dla nas !!!;DDDD Tak ma być bo tak stawialem w typerce xD:D

autor: mallwinaa20 2009-05-08 14:29:22

avatar No ja nie wiem czy będę...:(:(:(:( Ale będę Was wspierać duchowo moi chłopcy kochani:):):):):)

autor: malix15 2009-05-08 14:29:55

Profil malix15 w Futbolowo a ja 2:1 dla nas ale obojętnie ile ale ma być wygrana!!!

autor: pilica13 2009-05-08 14:36:48

avatar Będzie 1-0 dla PILICY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!! I strzeli Marek Jończyk albo Arek Cieślik xD

autor: jada6592 2009-05-09 23:57:30

Profil jada6592 w Futbolowo a co wy mówiie bedzie 3-1 i strzeli Janowski Pyka Fraczyk xD:D hehe xD: