• autor: DeJvIt, 2009-09-13 09:33
Kolejne 3 punkty Pilicy !
ZAPRASZAM DO RELACJI!
Pilica swój mecz rozgrywała na boisku w Kwiatkowicach ,ponieważ
boisko w Konstatynowie Łódzkim jest w remoncie. Boisko było bardzo wąskie i naszym zawodnikom grało się na nim ciężko. Początek meczu był wyrównany ,ale pierwszą sytuację do zdobycia bramki miała Pilica po dokładnym dośrodkowaniu piłkę głową uderzył Robert Pyka ale strzał powędrował wprost w bramkarza. Minutę później to nasz zespół przegrywał 0-1. Goście wykonywali rzut z autu po , którym w naszym polu karnym zrobiło się zamieszanie i jeden z piłkarzy gości wykorzystał świetną sytuację. Nasza drużyna próbowała szybko odpowiedzieć i już 4 minuty później pięknym strzałem z 25 metrów popisał się  Rabenda ,ale jego strzał obronił bramkarz gości. W 30 minucie było już 0-2 po błędzie naszych obrońców , piłkarz gości pewnie skierował piłkę do siatki. 5 minut później mogło być już pozamiatane ,ale świetną interwencją popisał się Bogdan Winckowicz.W 43 minucie Pilica strzeliła bramkę kontaktową , Rafał Rabenda pięknym strzałem z 23 metrów nie dał najmniejszych szans bramkarzowi gości. Pilica do przerwy przegrywała 1-2 , a tuż po przerwie świetną sytuację do wyrównania miał Rafał Jasnos ale uderzył obok bramki. Kolejną sytuację miał Przemysław Korytkowski , który w 57 minucie strzelił mocno , piłka odbiła się od jednego z zawodników gości i o centymetry minęła bramkę. W 60 minucie Pilica wykonywała rzut rożny w pole karne powędrował nasz obrońca Dariusz Frączyk i to on mocnym strzałem skierował piłkę do bramki i było juz 2-2. W 74 minucie kolejny raz uderzył Frączyk a z piłką minęło sie dwóch zawodników Pilicy Korytkowski i Jończyk. Co nie udało się na kwadrans przed końcem meczu , udało sie w 85 minucie , w której pięknym dośrodkowaniem popisał sie Robert Pyka , w polu karnym Kornacki zachował zimną krew i nie dał żadnych szans bramkarzowi gości. Po ofiarności i zaangażowaniu może świadczyć sytuacja  z ostatniej minuty meczu ,
kiedy to ofiarnie interweniujący Robert Pyka zderzył się z jednym z piłkarzy gości i rozciął sobie łuk brwiowy.
Pilica w pierwszej połowie nie zachwycała ,ale drugie 45 minut należało tylko do naszych zawodników , którzy po świetnej grze wygrali z Włókniarzem Konstatynów Łódzki 3-2 !