MKS - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • III liga!!!!!!!!!!!!!!!! Tylko Pilica!!!!
  • Aktualności:
  • 2018-03-24 19 kolejka
  • 2018-03-14 Inauguracja odwołana
  • 2017-09-03 Przed nami mecz pucharowy
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Ner Poddębice - Zjednoczeni Stryków 1:1
  • Włókniarz Zelów - RKS Radomsko (b) 1:2
  • Warta Sieradz (s) - Andrespolia Wiśniowa Góra (b) 3:0
  • Pogoń Zduńska Wola (b) - Orkan Buczek 0:3
  • Omega Kleszczów - Ceramika Opoczno 0:2
  • Warta Działoszyn - Pilica Przedbórz 6:1
  • KS Kutno - LKS Kwiatkowice 1:1
  • Pelikan II Łowicz - Stal Niewiadów 1:1
  •        

Logowanie

Najnowsza galeria

Pilica - ŁKS
Ładowanie...

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Ner Poddębice 1:1 Zjednoczeni Stryków
Włókniarz Zelów 1:2 RKS Radomsko (b)
Warta Sieradz (s) 3:0 Andrespolia Wiśniowa Góra (b)
Pogoń Zduńska Wola (b) 0:3 Orkan Buczek
Omega Kleszczów 0:2 Ceramika Opoczno
Warta Działoszyn 6:1 Pilica Przedbórz
KS Kutno 1:1 LKS Kwiatkowice
Pelikan II Łowicz 1:1 Stal Niewiadów

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 506, wczoraj: 650
ogółem: 2 420 679

statystyki szczegółowe

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Kalendarium

11

12-2018

wtorek

12

12-2018

środa

13

12-2018

czwartek

14

12-2018

piątek

15

12-2018

sobota

16

12-2018

niedziela

17

12-2018

pon.

Kontakty

Sport.pl

Aktualności

PoDsUmOwAnIe !!!

  • autor: DeJvIt, 2009-11-17 15:55

Przerwa Zimowa! Podsumowanie Pierwszej i Rezerwowej drużyny MKS PILICA PRZEDBÓRZ !!!

 


.... Czekamy na Rundę Wiosenną!!!


Pierwsza ekipa z Przedborza występująca w 4 lidze łódzkiej po rundzie jesiennej zajmuję 10 miejsce tracąc 3 punkty do 5 i 10 pkt do miejsca 2. W tej rundzie Pilica zaskoczyła kibiców grając bardzo dobrze, pokonując między innymi Unie Skierniewice, Włókniarz Konstantynów Łódzki czy też  rezerwy SMS Łódź ! … niestety Pilica zaliczyła parę wpadek przegrywając z Czarnymi Rząśnia, Kolejarzem Łódź, ŁKS II Łódź, chodź najbardziej bolą porażki z Zawiszą Pajęczno i Zawiszą Rzgów oba te mecze nasi zawodnicy przegrali 4-0! Pilica w Rundzie Jesiennej zdobyła 29 bramek ( 15 u siebie, 14 na wyjeździe), nasi bramkarze wyciągali piłkę z siatki 28 razy ( 12 u siebie, 16 na wyjeździe). W tej rundzie wygraliśmy 9 spotkań, 3 razy zremisowaliśmy , a 7 razy musieliśmy uznać wyższość drużyny przeciwnej.Najwięcej minut na boisku spędził Przemysław Korytkowski, przebywał on na nim 1708 minut i to właśnie Przemek zdobył najwięcej bramek dla naszej drużyny! Nasz zawodnik trafił do siatki gości 12 razy!!! Najwięcej kartek ujrzał Rafał Rabenda (5 zółtych),  czerwonymi kartkami zostali ukarani Marek Jończyk i Sławomir Makowski.

 

W Rundzie Jesiennej bramki dla Pierwszej drużyny Pilicy zdobywali:

 

12- Przemysław Korytkowski

3- Artur Kurzyk

2- Marek Jończyk

2- Rafał Rabenda

2- Robert Pyka

2- Przemysław Kornacki

2- Dawid Janowski

1- Dariusz Frączyk

1- Marcin Kabziński

1- Rafał Jasnos

1- Arkadiusz Cieślik

 

 

Swoje rozgrywki zakończyli też rezerwowi piłkarze Pilicy występujący w klasie B.

W 12 meczach nasi zawodnicy zdobyli 40 bramek(21 u siebie, 19 na wyjeździe), bramkarze wyciągali piłkę z siatki 14 razy (7 u siebie, 7 na wyjeździe). Rezerwowi piłkarze Pilicy wygrali 10 spotkań, 2 razy zremisowali i ani razu nie doznali porażki!!! Pilica II straciła punkty w meczu z Luciążanką Przygłów i Świtem II Kamieńsk. Najwięcej minut na boisku spędził Tomasz Mularczyk (1067 minut) i to właśnie ten zawodnik wraz z Maciejem Strojkowskim i Łukaszem Raczyńskim ujrzeli najwięcej żółtych kartek (3 zółte kartoniki). Sędzia tylko raz w całej rundzie jesiennej pokazał czerwoną kartkę dla naszego zawodnika w meczu z Piastem Krzywanice czerwoną kartkę ujrzał Łukasz Raczyński. Rezerwowi piłkarze mierzą tylko w jeden cel : Awans do klasy A !!!

 

W Rundzie Jesiennej bramki dla rezerwowej drużyny Pilicy zdobywali:

 

6- Emil Urbański

5- Maciej Stryjkowski

5- Marcin Kabziński

4- Jarosław Badura

3- Michał Dzwonkowski

3- Rafał Rabenda

3- Tomasz Mularczyk

2- Dariusz Frączyk

2- Artur Kurzyk

2- Dawid Gawlik

1- Łukasz Kowalski

1- Arkadiusz Cieślik

1- Maciej Mordak

1- Damian Kazimierczak

1- Łukasz Stacherski


  • Komentarzy [4]
  • czytano: [935]
 

autor: wojtek6670 2009-11-17 17:33:21

Profil wojtek6670 w Futbolowo Myślę że w pierwszej drużynie najlepszym zawodnikiem był Artur Kurzyk, wchodził na boisko i zawsze po jego wejściu coś się działo!!! Brawo!!!Ale i pochwały się należą Korytkowskiemu, Kornackiemu, Rabendzie, ale naprawdę w tej drużynię jest paru zawodników którzy w ogóle nawet na ławce nie powinni siedzieć ! A co do klasy B to brawooo brawoo widac ze mlodziez sie stara !!!


autor: raki26 2009-11-17 21:37:31

Profil raki26 w Futbolowo s


autor: raki26 2009-11-17 21:39:50

Profil raki26 w Futbolowo wojtek6670 zgadzam sie z taba, ale jeszcze dodam ze kurzyk najbardziej walczy ze wszystkich...bardzo dobry jest jeszcze dawid janowski


autor: Kasumi 2009-11-20 23:10:35

Profil Kasumi w Futbolowo raki26 < Popraw pisanie ;) jak już coś to Dawid Janowski ;)


Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Buttony

Reklama

Zegar

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Warta DziałoszynPilica Przedbórz
Warta Działoszyn 6:1 Pilica Przedbórz
2018-11-03, 13:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Statystyki drużyny

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
RKS Radomsko (b) - KS Kutno
Stal Niewiadów - Ner Poddębice
Ceramika Opoczno - Pelikan II Łowicz
Andrespolia Wiśniowa Góra (b) - Omega Kleszczów
Zjednoczeni Stryków - Boruta Zgierz
Warta Działoszyn - Pogoń Zduńska Wola (b)
LKS Kwiatkowice - Warta Sieradz (s)
Orkan Buczek - Włókniarz Zelów

Zczuba.tv

Wyszukiwarka