MKS - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • III liga!!!!!!!!!!!!!!!! Tylko Pilica!!!!
  • Aktualności:
  • 2018-03-24 19 kolejka
  • 2018-03-14 Inauguracja odwołana
  • 2017-09-03 Przed nami mecz pucharowy
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Ner Poddębice - Zjednoczeni Stryków 1:1
  • Włókniarz Zelów - RKS Radomsko (b) 1:2
  • Warta Sieradz (s) - Andrespolia Wiśniowa Góra (b) 3:0
  • Pogoń Zduńska Wola (b) - Orkan Buczek 0:3
  • Omega Kleszczów - Ceramika Opoczno 0:2
  • Warta Działoszyn - Pilica Przedbórz 6:1
  • KS Kutno - LKS Kwiatkowice 1:1
  • Pelikan II Łowicz - Stal Niewiadów 1:1
  •        

Logowanie

Najnowsza galeria

Pilica - ŁKS
Ładowanie...

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Ner Poddębice 1:1 Zjednoczeni Stryków
Włókniarz Zelów 1:2 RKS Radomsko (b)
Warta Sieradz (s) 3:0 Andrespolia Wiśniowa Góra (b)
Pogoń Zduńska Wola (b) 0:3 Orkan Buczek
Omega Kleszczów 0:2 Ceramika Opoczno
Warta Działoszyn 6:1 Pilica Przedbórz
KS Kutno 1:1 LKS Kwiatkowice
Pelikan II Łowicz 1:1 Stal Niewiadów

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 117, wczoraj: 584
ogółem: 2 421 678

statystyki szczegółowe

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Kalendarium

13

12-2018

czwartek

14

12-2018

piątek

15

12-2018

sobota

16

12-2018

niedziela

17

12-2018

pon.

18

12-2018

wtorek

19

12-2018

środa

Kontakty

Sport.pl

Aktualności

Znamy pucharowego rywala

  • autor: e, 2013-08-26 11:34

OZPN Piotrków Trybunalski podał pary IV rundy okręgowego Pucharu Polski. Na tym etapie do gry przystępują drużyny z IV i III ligi, w tym oczywiście Pilica Przedbórz. Mecze zostaną rozegrane w dwóch terminach - 28 sierpnia oraz 4 września.

Pilica swój mecz rozegra w Kamieńsku 4 września o godzinie 16:30 a rywalem będą rezerwy Świtu Kamieńsk.

Pozostałe pary:

28 sierpnia
Victoria Żytno – Mechanik Radomsko
Omega II Kleszczów – GKS II Bełchatów
Stal Niewiadów – Lechia Tomaszów
Zjednoczeni Gmina Bełchatów – Omega Kleszczów
WOY Bukowiec Opoczyński – Ceramika Opoczno
GKS Bełchatów (juniorzy starsi) – Świt Kamieńsk
LKS Lubochnia – KS Poświętne
RKS Rzeczyca – Gerlach Drzewica
wszystkie mecze rozpoczną się o 17:00

4 września
Świt II Kamieńsk – Pilica Przedbórz
LKS Wola Krzysztoporska – Włókniarz Moszczenica
GUKS Gorzkowice – Astoria Szczerców
Szczerbiec Wolbórz – Concordia Piotrków
LKS Mniszków – Polonia Piotrków
Astoria II Szczerców – Włókniarz Zelów
Skalnik Sulejów – LKS Mierzyn
Kawaleria Tomaszów – KS Paradyż
wszystkie mecze rozpoczną się o 16:30

źródło: http://www.ozpnpiotrkow.pl


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [433]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Buttony

Reklama

Zegar

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Warta DziałoszynPilica Przedbórz
Warta Działoszyn 6:1 Pilica Przedbórz
2018-11-03, 13:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Statystyki drużyny

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
RKS Radomsko (b) - KS Kutno
Stal Niewiadów - Ner Poddębice
Ceramika Opoczno - Pelikan II Łowicz
Andrespolia Wiśniowa Góra (b) - Omega Kleszczów
Zjednoczeni Stryków - Boruta Zgierz
Warta Działoszyn - Pogoń Zduńska Wola (b)
LKS Kwiatkowice - Warta Sieradz (s)
Orkan Buczek - Włókniarz Zelów

Zczuba.tv

Wyszukiwarka