MKS - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • III liga!!!!!!!!!!!!!!!! Tylko Pilica!!!!
  • Aktualności:
  • 2018-03-24 19 kolejka
  • 2018-03-14 Inauguracja odwołana
  • 2017-09-03 Przed nami mecz pucharowy
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Orkan Buczek - Boruta Zgierz 11:1
  • Stal Niewiadów - Włókniarz Zelów 3:2
  • Warta Działoszyn - Ceramika Opoczno 2:1
  • Zjednoczeni Bełchatów - Omega Kleszczów 0:3
  • LKS Kwiatkowice - Unia Skierniewice 1:3
  • GKS II Bełchatów - Pilica Przedbórz 1:2
  • Zjednoczeni Stryków - Ner Poddębice 2:2
  • KS Kutno - Pelikan II Łowicz 3:0
  • KS Paradyż - Zawisza Pajęczno 6:1
  •        

Logowanie

Najnowsza galeria

Pilica - ŁKS
Ładowanie...

Wyniki

Ostatnia kolejka 34
Orkan Buczek 11:1 Boruta Zgierz
Stal Niewiadów 3:2 Włókniarz Zelów
Warta Działoszyn 2:1 Ceramika Opoczno
Zjednoczeni Bełchatów 0:3 Omega Kleszczów
LKS Kwiatkowice 1:3 Unia Skierniewice
GKS II Bełchatów 1:2 Pilica Przedbórz
Zjednoczeni Stryków 2:2 Ner Poddębice
KS Kutno 3:0 Pelikan II Łowicz
KS Paradyż 6:1 Zawisza Pajęczno

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 360, wczoraj: 164
ogółem: 2 345 135

statystyki szczegółowe

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Kalendarium

22

06-2018

piątek

23

06-2018

sobota

24

06-2018

niedziela

25

06-2018

pon.

26

06-2018

wtorek

27

06-2018

środa

28

06-2018

czwartek

Kontakty

Sport.pl

Aktualności

Z wiceliderem na remis

  • autor: e, 2014-05-31 21:19

 

Pilica Przedbórz - KS Paradyż

 

2:2 (1:1)

1:0 17' Oleksii Cherkashyn

1:1 67' Michał Bańczyk

2:1 49' Dawid Lizińczyk

2:2 67' Piotr Młynarczyk

żółte kartki: Oleksii Cherkashyn, Grzegorz Kozyra, Artur Kucharski, Adrii Sukhetskyi - Przemysław Bińkowski, Albert Kalinowski

Pilica: Oleksii Shram - Marek Jończyk, Bartłomiej Madej, Bartosz Przytarski (80' Grzegorz Kozyra), Oleksandr Lozniak - Oleksii Cherkashyn, Marek Woźniak, Dawid Lizińczyk, Andrii Sukhetskyi - Filip Bartkowiak, Artur Kucharski

Rezerwowi: Adam Nowakowski, Wiktor Brodzik, Grzegorz Kozyra

Trener: Rafał Rabenda

 

KS Paradyż: Kamil Jędrzejewski - Michał Bańczyk, Przemysław Bińkowski (64' Piotr Młynarczyk), Bartłomiej Gambka (69' Mateusz Śliwa), Łukasz Grzybek (46' Kuba Kos) - Albert Kalinowski, Mariusz Koćmin, Krzysztof Łukasik, Wojciech Majewski - Tomasz Majsak, Damian Telus

Rezerwowi: Marcin Gębicki, Kuba Kos, Jacek Łukasik, Piotr Młynarczyk, Mateusz Śliwa

Trener: Zbigniew Podsiębierski


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [450]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Buttony

Reklama

Zegar

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

GKS II BełchatówPilica Przedbórz
GKS II Bełchatów 1:2 Pilica Przedbórz
2018-06-16, 17:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Statystyki drużyny

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 35

Zczuba.tv

Wyszukiwarka