Piękny MECZ !!!

• autor: DeJvIt, 2010-06-16 20:32

CERAMIKA OPOCZNO ROZBITA PRZEZ NASZ ZESPÓŁ !!!

PILICA O KROK OD AWANSU!!!

Od początku meczu nasi piłkarze dominowali na boisku, już w 10 minucie dogodną sytuację do zdobycia bramki miał Przemysław Korytkowski, lecz bardzo dobrze zachował się bramkarz gości który sparował strzał naszego napastnika. Co nie udało się w 10 minucie, udało się w 17 po uderzeniu z 20 metrów strzał na bramkę zamienił lewy pomocnik Pilicy Robert Pyka! Minęły 3 minuty a już było 2-0 !!! W 20 minucie sprytnie w polu karnym zachował się Bartłomiej Grala i podwyższył wynik spotkania.!!! Pilica ciągle atakowała i w 41 minucie po dośrodkowaniu Przemysława Korytkowskiego do pustej bramki piłkę skierował kapitan zespołu Marek Jończyk!!  Kibice nie skończyli się cieszyć po zdobyciu trzeciej bramki, a już mieliśmy 4-0 ! Sprytnym uderzeniem w polu karnym w 44 minucie popisał się wychowanek Pilicy Dawid Janowski !!!
W drugiej połowie Pilica, a także Ceramika stwarzały sobie dogodne sytuacje do zdobycia bramki, lecz nikt nie potrafił pokonać bramkarza gospodarzy ,a także gości i ostatecznie Pilica pokonała Ceramikę Opoczno 4-0!

Piłkarze Pilicy zostali zdopingowani do zdobywania goli poprzez wsparcie finansowe ze strony wiernych kibiców, do których należy Pan Ireneusz Kraś W-ce  Prezes Pilicy, a także radny powiatu radomszczańskiego, który za zdobycie pierwszego gola ufundował nagrodę w wysokości 100 zł.  Po zakończeniu meczu Pan Ireneusz uczynił piękny gest !!! Osobiście pod szatnią pogratulował i podziękował zawodnikom za wspaniały mecz i życzył powodzenia w następnych kolejkach.
Kolejnymi sponsorami meczu byli Pan Krzysztof Zawisza, Paweł Nowak i Krzysztof Włodarczyk, którzy za zdobycie kolejnych bramek ufundowali łącznie 300 zł.

Już w sobotę Pilica może cieszyć się z awansu do 3 ligi!!!  Gramy z Zawiszą Pajęczno która przed tą kolejką zajmowała 3 miejsce!!! OBECNOŚĆ NA MECZU OBOWIĄZKOWA!!!

***Dziś około godziny 22:00 na stronie pojawią się zdjęcia z dzisiejszego meczu, robione przez naszego fotografa Damiana Kierozalskiego.