Remis w Radomiu

• autor: DeJvIt, 2010-10-18 17:29

W meczu trzeciej ligi piłkarskiej po momentami niezłej grze Pilica Przedbórz bezbramkowo zremisowała z drużyną Radomiaka Radom.

Oto relacja z meczu:

Radomiak 1910 S.A. Radom – Pilica Przedbórz 0:0.

RADOMIAK
Banasiak – Szary, Świdzikowski ŻŻCZ75', Sikorski, Piotr Kornacki – Puton Ż, Rolak, Czpak, Barzyński – Tarnowski, Wierzba.
PILICA
Winckowicz – Grala, Bartkowiak, Fira, Lizińczyk – Janowski, Przemysław Kornacki, Wyciszkiewicz Ż, Marcioch Ż – Bała Ż, Jończyk.
Zmiany. Radomiak: 46' Sala za Rolaka, 68' Kucharczyk za Czpaka, 74' Zięba za Putona, 78' Wnuk za Wierzbę; Pilica: 60' Korytkowski CZ78' za Jończyka, 88' Rabenda Ż za Marciocha, 90' Balcerek Ż za Bałę.
Sędziował: Grzegorz Dąbrowski z Siedlec.
Widzów: 600.

RADOMIAK PILICA
0 bramki 0
11 strzały 9
1 strzały celne 4
0 słupki 0
0 poprzeczki 0
10 rzuty rożne 7
2 spalone 11
22 faule 23
3 żółte kartki 5
1 czerwone kartki 1

Najważniejsze minuty

9 – Strzał pomocnika Pilicy Tomasza Wyciszkiewicza z 11 metrów bronił Piotr Banasiak, było bardzo groźnie.
21 - Groźnie w naszym polu karnym, z rzutu wolnego dośrodkował Damian Marcioch, z głowy strzelał Bartłomiej Grala i piłka o centymetry minęła słupek bramki Radomiaka.
26 – Pierwsza groźna akcja Radomiaka. Daniel Barzyński, strzelał z 18 metrów, ale futbolówka przeleciała minimalnie obok słupka
39 – Druga groźna sytuacja Radomiaka. Powinna być bramka dla Radomiaka. Paweł Tarnowski zagrał prostopadłym podaniem do Daniela Barzyńskiego, który wrzucił piłkę na pole karne do Cezarego Czpaka, ten mając pustą bramkę fatalnie spudłował.
41 - Kolejna dobra okazja dla radomian. Strzał Krzysztofa Wierzby z 16 metrów został zblokowany
42 – Po zagraniu piłki w pole karne przez Krystiana Putona, Paweł Tarnowski strzałem głową przeniósł ją nad poprzeczką.
46 – Zmiana w Radomiaku. Na boisku za Dariusza Rolaka pojawił się Daniel Sala.
46 – Doskonała sytuacja dla Radomiaka. Krystian Puton prostopadłym podaniem uruchomił Pawła Tarnowskiego, ten w sytuacji sam na sam w bramkarzem minął gol i mając przed sobą pustą bramkę, trafił piłką w boczną siatkę.
49 – Za ostry faul w środku pola Maciej Śwdzikowski obrońca Radomiaka został ukarany żółtą kartką.
51 - Kolejna dobra okazja strzelecka dla "zielonych”. Paweł Tarnowski zagrał do Cezarego Czpaka, który strzelił z pierwszej piłki obok słupka
54 - Tym razem piłka po strzale Krzysztofa Wierzby przeleciała nieznacznie obok słupka.
59 - Piłka ponownie po strzale Cezarego Czpaka minęła o centymetry słupek.
64 – Fatalny błąd Macieja Świdzikowskiego – Przemysław Kornacki wyszedł sam na sam z Piotrem Banasiakiem, ale nasz bramkarz nie dał się pokonać.
68 - Druga zmiana w Radomiaku, na boisku za Cezarego Czpaka pojawił się Michał Kucharczyk.
71 – Strata piłki przez Krystiana Putona, piłkę przejął Michała Bała, wpadł w pole karne, ale ponownie górą był Piotr Banasiak.
73 - Kolejny fatalny błąd Macieja Świdzikowskiego, na nasze szczęście Michał Bała nie potrafił wykorzystać prezentu.
74 - Zmiana w naszym zespole, Za Krystiana Putona na boisku zameldował się Patryk Zięba.
75 – Druga żółta kartka dla Macieja Świdzikowskiego i w konsekwencji czerwona i nasz obrońca udał się do szatni.
77 – Bardzo dobra okazja dla Radomiaka. Patryk Zięba zagrał w pole karne do Piotra Kornackiego, ten w sytuacji sam na sam z Bogdanem Winckiewiczem lobuje bramkarza, ale piłka przeleciała nad poprzeczką.
78 - Czerwoną kartką ukarany został Przemysław Korytkowski za brutalny faul na Dawidze Sali.
78 – Czwarta i ostatnia zmiana w Radomiaku. Na boisku za Krzysztofa Wierzbę pojawił się Kacper Wnuk.
83 – Po strzale Michała Kucharczyka z 16 metrów piłka przeleciała nad poprzeczką.
87 – Radomiak wykonywał cztery rzuty rożne pod rząd.
88 – Pierwszy celny strzał Radomiaka na bramkę Pilicy. Piłkę po uderzeniu Dawida Sali z trudem złapał bramkarz.
89 – W odpowiedzi Przemysław Kornacki z siedmiu metrów nie trafił do bramki.
90 - Sędzia doliczył cztery minuty.
90+4 koniec meczu.

autor: MagazynPilkarski.Pl 2010-10-23 11:52:05

Profil MagazynPilkarski.Pl w Futbolowo Witam dzisiaj zapraszam wszystkich na relacje live z INNYCH meczów III Ligi pod adresem www.magazynpilkarski.pl/relacje-live.htm l Pozdrawiam