Sport.pl

Aktualności

Lider utonął w Pilicy!!! :)

• autor: P&P, 2011-05-15 11:23

Pilica wreszcie przerwała złą passę w rundzie wiosennej, zwyciężając z liderem Pogonią Siedlce 1:0.

Pierwsza połowa meczu była wyrównana, oddaliśmy wiele strzałów na bramkę przeciwnika jednak brakowało skuteczności. W 16 minucie doskonałą okazję do zdobycia bramki miał Dawid Janowski, niestety piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką. Kolejną szansę zmarnował w 21 minucie Przemek Kornacki a chwilę po nim Robert Pyka, ich strzały zostały wybronione przez bramkarza. W 32 minucie po brutalnym faulu na Rafale Rabendzie nastąpiła zmiana i na boisko wszedł Maciej Strojkowski. W drugiej połowie Pilica ostro ruszyła do walki o trzy punkty. W 50 minucie nie wykorzystaliśmy rzutu rożnego, a 10 minut później Dzwonkowski świetną interwencją uchronił Pilicę przed utratą gola. W 80 minucie cały stadion oszalał ze szczęścia!!! Bartłomiej Grala zdobył gola!!! Pomimo doliczonych przez sędziego pięciu minut Siedlczanom nie udało się odrobić straty i wyjechali z Przedborza bez punktów.

"Dzisiaj chłopaki bardzo mądrze zagrali. Cieszę się też, że dopisało szczęście, którego nie mieliśmy od początku rundy. Już ostatnie cztery spotkania graliśmy dobrze, ale brakowało skuteczności, wykończenia akcji. Dzisiaj choć jedną bramką byliśmy zespołem lepszym. Czasami trzeba umieć wygrać 1:0 a chłopaki długo na to pracowali także ja im bardzo za to dziękuję. Myślę, że ten mecz jest taki na przełamanie, dalej wierzymy w to, że każdy następny przyniesie nam punkty. Walczymy o utrzymanie, bo Przedborzowi się ta trzecia liga należy" - powiedział po meczu trener Pilicy Andrzej Dec, w rozmowie zdementował również plotki o swoim odejściu z klubu.

Korzystając z okazji składamy najserdeczniejsze życzenia dla Trenera w dniu urodzin. Dużo cierpliwości, radości z wygranych i mało zakrętów w życiu. Sto lat!! :)

ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA ZDJĘĆ Z MECZU!!! :)