MKS - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • III liga!!!!!!!!!!!!!!!! Tylko Pilica!!!!
  • Aktualności:
  • 2018-03-24 19 kolejka
  • 2018-03-14 Inauguracja odwołana
  • 2017-09-03 Przed nami mecz pucharowy
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Pogoń Zduńska Wola (b) - Ceramika Opoczno 0:1
  • RKS Radomsko (b) - Pilica Przedbórz 5:1
  • Włókniarz Zelów - Stal Niewiadów 2:0
  • Warta Działoszyn - Andrespolia Wiśniowa Góra (b) 2:2
  • Omega Kleszczów - Boruta Zgierz 2:0
  • KS Kutno - Zjednoczeni Stryków 2:1
  • Orkan Buczek - LKS Kwiatkowice 1:0
  • Pelikan II Łowicz - Ner Poddębice 1:2
  •        

Logowanie

Najnowsza galeria

Pilica - ŁKS
Ładowanie...

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
Pogoń Zduńska Wola (b) 0:1 Ceramika Opoczno
RKS Radomsko (b) 5:1 Pilica Przedbórz
Włókniarz Zelów 2:0 Stal Niewiadów
Warta Działoszyn 2:2 Andrespolia Wiśniowa Góra (b)
Omega Kleszczów 2:0 Boruta Zgierz
KS Kutno 2:1 Zjednoczeni Stryków
Orkan Buczek 1:0 LKS Kwiatkowice
Pelikan II Łowicz 1:2 Ner Poddębice

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 449, wczoraj: 473
ogółem: 2 385 083

statystyki szczegółowe

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Kalendarium

15

10-2018

pon.

16

10-2018

wtorek

17

10-2018

środa

18

10-2018

czwartek

19

10-2018

piątek

20

10-2018

sobota

21

10-2018

niedziela

Orkan Buczek - Pilica Przedbórz - 16:00

Kontakty

Sport.pl

Relacja spotkania

herb Warta Działoszyn
4:4
herb KS Paradyż
Warta Działoszyn   KS Paradyż

2017-09-16, 16:30

Czas spotkania: 90 min.


Komentarzy [0]

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Buttony

Reklama

Zegar

Najbliższe spotkanie

Orkan BuczekPilica Przedbórz
Orkan Buczek   Pilica Przedbórz
2018-10-21, 16:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

RKS Radomsko (b)Pilica Przedbórz
RKS Radomsko (b) 5:1 Pilica Przedbórz
2018-10-06, 16:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Statystyki drużyny

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 12
Boruta Zgierz - Pelikan II Łowicz
Stal Niewiadów - KS Kutno
Andrespolia Wiśniowa Góra (b) - Pogoń Zduńska Wola (b)
Pilica Przedbórz - Ner Poddębice
Zjednoczeni Stryków - Warta Sieradz (s)
Ceramika Opoczno - Włókniarz Zelów
RKS Radomsko (b) - Orkan Buczek
LKS Kwiatkowice - Warta Działoszyn

Zczuba.tv

Wyszukiwarka